توضیحات

Wondershare Filmora یک ویرایشگر ویدئویی ساده است که می تواند به عنوان دستیاری حرفه ای در ادیت و خلق ویدئو های زیبا و چشم نواز به کاربران کمک کند تا قادر باشند لحظه ها و خاطرات با ارزش خود را در هر مکان و زمانی با دیگران به اشتراک بگذارند. طراحی رابط کاربری آن به شیوه مدرن و کاملاً بصری استفاده آسان از ابزارهای ویرایش فیلم را برای کاربران به ارمغان آورده است. امکان افزودن متن یا عنوان و ویرایش آن ها، وارد کردن موزیک و صداگذاری، اعمال افکت های تصویری، امکان افزودن و استفاده از موشن گرافیک ها و فیلترها و همچنین قابلیت کنترل سرعت ویدئو، تنها تعدادی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار کاربردی می باشند.

Wondershare Filmora یک ویرایشگر آسان ویدئویی می باشد که با ارائه ابزارهای حرفه ای امکان ویرایش ویدئو را در سریع ترین صورت فراهم می کند. امکان تولید و تبدیل فیلم برای پخش در دستگاه های همراه و تبلت ها نیز از دیگر ویژگی های برنامه می باشد. این برنامه با ارائه یک رابط کاربری خوب و کاربرپسند امکان به اشتراک گذاری ویدئوهای ساخته شده را در شبکه های اجتماعی معروف نظیر فیسبوک و یوتوب را فراهم می کند.

ساخت و ویرایش فیلم های عروسی و جشن ها و یا حتی ساخت مستندهای ساده نیز با این برنامه امکان پذیر می باشد. همه فیلم های ساخته شده توسط این برنامه می توانند بر روی دی وی دی رایت شده و نگهداری شوند. سرعت و کیفیت دانلود نرم افزار فیلمورا Wondershare Filmora را می توان در رده بالایی دسته بندی کرد اگرچه کیفیت فایل ها بالا می باشد اما در سرعت آن نیز هیچگونه تاثیری نگذاشته است.

ویژگی های نرم افزار Wondershare Filmora:

  • کتابخانه موسیقی: اضافه کردن مستقیم موزیک مورد علاقه به فیلم
  • Elements: افزودن چشمگیر حرکت های گرافیکی
  • بالا بردن یا کم کردن سرعت پخش یا صوت برای جالب تر کردن ویدیو
  • با یک کلیک روی فیلم صدا گذاری کنید
  • SPEED CONTROL: کنترل سرعت کلیپ برای ساخت حرکات آهسته
  • به اشتراک گذاری کار خلاق در شبکه های اجتماعی
  • افزودن ویدئو, تصاویر و صدا در فرمت های مختلف
  • ویرایش و ترتیب عناصر در یک جدول زمانی
  • و...

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7/Windows 8.1/Windows 10/Windows 11 ( 64 bit OS ONLY)
Processor:Intel i5 or better, 2GHz+. (Intel 6th Gen or newer recommended)
Memory:4 GB RAM (8GB required for HD and 4K videos)
Graphics:Intel HD Graphics 5000 or later; NVIDIA GeForce GTX 700 or later; AMD Radeon R5 or later. Please keep your graphics driver updated.
Storage:10GB free hard-disk space (SSD recommended)