توضیحات

Windows Movie Maker نام نرم افزاری کاربردی در زمینه ساخت ویدئو کلیپ از تصاویر، موزیک ها و کلیپ های شما می باشد. در این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا علاوه بر استفاده از کلیپ ها و تصاویر در سایت فیلم، از افکت های، صداها و عناوین خاص در ویدئوهای خود بهره ببرید. این نرم افزار نخستین بار حدود 20 سال قبل بصورت بخشی از ویندوز ME معرفی شد اما بعدها در نسخه های دیگر سیستم عامل ویندوز نظیر Windows 8 و XP نیز ظاهر شد و تا به امروز نسخه های مختلفی از آن منتشر شد و در این پست نیز می توانید آخرین نسخه این نرم افزار کاربردی را از وب سایت مورچه بصورت رایگان دریافت کنید.

همانطور که گفته شد نرم افزار Windows Movie Maker نخستین بار بصورت نرم افزار پیش فرض در سیستم عامل های ویندوز توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد اما امروز این نرم افزار دیگر بصورت نرم افزار پیش فرض در سیستم عامل ویندوز ارائه نمی شود و باید آن را بصورت بسته نصبی جداگانه که توسط Movavi ارائه شده، دریافت و نصب کنید. با استفاده از این نرم افزار و رابط کاربری ساده آن قادر خواهید بود تا کلیپ های زیبا با استفاده از تصاویر و تیکه کلیپ هایی که خودتان تهیه کرده اید، ایجاد کنید.

نرم افزار Windows Movie Maker به شما ابزارهای مختلفی از قبیل افزودن متن، موزیک، افکت های زیبا و... ارائه می کند. فقط کافیست تصاویر و هر آنچه که برای ساخت کلیپ خود مد نظر دارید را در لیست این نرم افزار بیفزایید و با استفاده از تایم لاین این نرم افزار، آنها را در موقعیت های مناسب قرار دهید، شاید بخواهید موزیکی در پس زمینه بگذارید، با نرم افزار Windows Movie Maker این کار بسیار ساده است و شما تنها نیاز دارید تا موزیک پس زمینه خود را در فیلد موزیک که با عنوان Audio Track مشخص شده است اضافه کنید.

سیستم مورد نیاز

Supported OS: Windows 7/8/10
Processor: Pentium IV or higher
RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
Free Hard Disk Space: 2 GB or more