توضیحات

PGWare SuperRam نام ابزاری کاربردی و قدرتمند در زمینه مدیریت و نظارت حافظه های جانبی موسوم به RAM نصب شده بر روی رایانه شما می باشد. این نرم افزار کنترل حافظه های نصب شده بر روی رایانه شما را بهتر از ویندوز در دست گرفته و بر روی نوع عملکرد آنها نظارت خواهد داشت تا سرعت عملکرد سیستم عامل ویندوز به مراتب بیشتر از قبل شود. اگر در هنگام استفاده از رایانه خود با کندی و فریز در محیط سیستم عامل ویندوز مواجه شده اید، علت آن استفاده از فضای خالی موجود در حافظه می باشد که توسط نرم افزارهای اجرا شده در سیستم عامل اشغال می شوند. زمانی که فضای حافظه رم پر می شود، ویندوز شروع به انتقال و ثبت داده ها بر روی فایلی موسوم به Page File می کند که بر روی هارد سیستم شما ذخیره می شود و همین امر موجب کندی سرعت سیستم عامل می شود.

Page File فایلی است که پس از پر شدن حافظه رم، توسط ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد که اطلاعات این فایل بر روی هارد درایو سیستم شما قرار دارد و از آنجایی که هارد درایو سرعتی به مراتب کمتر از سرعت حافظه رم دارد، موجب کندی در عملکرد سیستم عامل می شود.

نرم افزار PGWare SuperRam در زمان پر شدن حافظه رم، اطلاعات نرم افزارهایی که از آنها استفاده نمی کنید یا به عباریت در حالت Idle قرار گرفتند را به Page File انتقال داده و فضای حافظه رم را برای اجرای سریع تر نرم افزارها و بازی ها خالی نگه می دارد.

این نرم افزار در پس زمینه سیستم عامل ویندوز اجرا می شود و مرزی را تعیین می کند که بلافاصله پس از اشغال شده فضای تعیین شده رم، شروع به انتقال داده های نرم افزارهای کمتر استفاده شده و البته نرم افزارهایی که در پس زمینه ویندوز اجرا می شوند، کرده و فضای خالی بیشتری را برای اجرای نرم افزارها ارائه می دهد.

 

ویژگی های نرم افزار PGWare SuperRam:

  • رابط کاربری ساده
  • مدیریت حافظه های جانبی نصب شده بر روی رایانه
  • نظارت بر عملکرد سیستم عامل
  • انتقال داده نرم افزارهای Idle به حافظه Page File
  • افزایش سرعت عملکرد سیستم عامل ویندوز
  • و...

سیستم مورد نیاز

Compatible: Windows 10, 8, 7, Vista, XP & Windows Server 2012, 2008, 2003. 32-BIT/64-BIT ready.