توضیحات

Office 2013-2019 C2R Install نام نرم افزاری است که کمپانی مایکروسافت آن را به عنوان جدیدترین محصول خود به بازار عرضه داشته است. این نسخه بسیار کم حجم و مفید است که دستخوش تغییرات بسیار زیادی می باشد و سرعت کابری نرم افزار به شکل محسوسی افزایش یافته است. این نرم افزار برای نصب آنلاین محصولات مایکروسافت آفیس مورد استفاده قرار می گیرد. به این نسخه بسیاری از امکانات و ویژگی ها افزوده شده است و کسانی که از نسخه های قبلی استفاده کرده اند متوجه تغییرات خواهند شد. شما به کمک این نرم افزار می توانید نسخه های آفیس را از 2016 تا 2021 با امکانات مختلف نصب کنید. جالب توجه می باشد که تمامی محصولات آفیس در این نسخه به صورت کامل و فعال سازی شده می باشد. یکی از قابلیت های مهم پشتیبانی بهتر از زبان فارسی در نرم افزار Excel و بقیه نرم افزار ها می باشد. در این نرم افزار اکسل با جدیدترین فرمول ها و قوی ترین ابزار تجزیه و تحلیل ارائه شده است.

همچنین به پاورپوینت هم ویژگی های جدیدی اضافه شده است.به عنوان مثال شما اثرات زوم را به صورت بهتری می توانید انجام دهید. اگر به دنبال یک جایگزین مناسب برای پکیج کامل آفیس هستید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید و به کمک آن به صورت اختصاصی به فعال سازی آفیس بپردازید.

ویژگی های نرم افزار Office 2016-2021 C2R Install:

  • امکان نصب محصولات آفیس 2016 یا 2021
  • قابلیت انتخاب نرم افزارها به صورت جداگانه
  • امکان فعال سازی اتوماتیک
  • دانلود و نصب همزمان به صورت آنلاین
  • و...

سیستم مورد نیاز

This program designed for on-line installation and activation Microsoft Office 2013/2016 C2R. You also can create custom installation of Office off-line for using later.