مورچه

همراه ما در تلگرام باشید!

عضویت گروه عضویت کانال

آخرین پست های 24 ساعت اخیر

آخرین ارسال های انجمن

IDM UltraEdit 25.20.0.166 /18.0 Mac – ویرایشگر متن و نوشتن فایل های متنی و برنامه نویسی

  ۵ بهمن ۱۳۹۷

  IDM UltraEdit 25.20.0.166 /18.0 Mac – ویرایشگر متن و نوشتن فایل های متنی و برنامه نویسی

  IDM UltraEdit یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایشگر جهت ویرایش و نوشتن انواع فایل ها میباشد، از جمله فایل های نرم افزارهای برنامه نویسی گرفته تا فایل های باینری. IDM UltraEdit همچنین قابلیت برنامه ریزی با استفاده از Macro جهت انجام عملیات وقت گیر در کمتر از چند لحظه به صورت خودکار و صدها امکان و ابزار دیگر می باشد. کاربرانی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند می توانند به راحتی اقدام به کد نویسی زبان های C/C++, VB, HTML, Java, javascript, Perl, FORTRAN, LaTex, PHP نمایند. این نرم افزار از تمامی این زبان ها برای کدنویسی پشتیبانی کامل را به عمل می آورداین نرم افزار برای Notepad ویندوز جایگزین خوبی می باشد و می تواند به شما به عنوان یک نرم افزار ویرایشگر متن کامل و قدرتمند قابلیت کنترل اسناد گوناگون در یکجا , مدیریت فایل های بزرگ , جستجو و جایگزینی قدرتمند , بررسی املای تطبیق پذیر و دیگر امکانات برتر را بدهد . همچنین این نرم افزار یک ویرایشگر کامل برای انواع متن ها , HEX, HTML, PHP, Java, javascript, Perl نیز است .

  با استفاده از این نرم افزار میتوانید متن های برنامه نویسی یا باینری را نیز ویرایش کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت Macro را دارا میباشد که شما با استفاده از آن میتوانید ، عملیات های وقت گیر را در کمتر از چند دقیقه انجام دهید. این نرم افزار میزبان مناسبی برای کد نویسی برنامه نویسان نیز میباشد. در این نرم افزار کاربرانی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت می کنند می توانند به راحتی اقدام به کد نویسی زبان های HTML ،PHP ،Perl ،Java ،JavaScript ،VB ،C و … نمایند. این نرم افزار از تمامی این زبان ها برای کدنویسی پشتیبانی کامل را به عمل می آورد و با منظم سازی کدها به کمک رنگ بندی به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا به راحتی اقدام به کدنویسی نمایند.

  برخی از قابلیت های نرم افزار IDM UltraEdit:

  • زبان برنامه نویسی داخلی برای خودکار کردن عملیات
  • پشتیبانی از فضای کاری
  • قابلیت رمزگذاری روی فایل ها
  • قابلیت رمز گشایی از فایل ها
  • قابلیت مدیریت  پنجره
  • بررسی گرامر ۱۰۰۰۰۰ کلمه در زبان های مختلف
  • استفاده کمتر از ظرفیت RAM سیستم شما
  • قابلیت مدیریت پنجره
  • و…

  Operating Systems:

  Windows XP Professional

  Windows Vista

  Windows 7

  Windows 8-8.1

  Recommended Hardware:

  1.4 GHz cpu

  512 MB of ram

  برنامه را نصب کرده و سپس فایل Keygen موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کنید. بر روی Patch host file کلیک کنید. اکنون برنامه را اجرا کرده و از منوی Help روی Register/Activate کلیک کنید. موارد دلخواه را در محل‌های License ID و Password وارد و تایید کرده تا پنجره‌ی تعویض نوع فعال‌سازی و گزینه‌ی Offline Activation نمایش داده شود. فایل Keygen_DownLoadLy.iR.exe را اجرا کرده و User Code 1 و User Code 2 را از پنجره‌ی Offline Activation کپی و در Keygen وارد کنید، سپس روی Generate کلیک کرده و Authorization Codeهای تولیدشده را وارد و Activate کنید؛ License ID و Password نیز دلخواه است.

  سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

  1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
  2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
  3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
  4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
  5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
  قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

  پاسخ شما:

  برچسب ها

  ادامه لیست

  مطالب مرتبط