این پست حاوی لینک هایی است که تنها کاربران ویژه سایت قادر به مشاهده و دریافت آن هستند.شما قادر خواهید بود تا بدون داشتن اشتراک ویژه، دسترسی به لینک ها را به مدت یک ماه برای خود فعال کنید. در صورت خریداری اشتراک ویژه، نیازی به خرید دسترسی به لینک های این پست را نخواهید داشت و لینک ها به شما نمایش داده خواهند شد.
مبلغ:3,000

توضیحات

Hasti Farsi Editor نام نرم افزار فارسی نویس در نرم افزارهایی می باشد که قابلیت فارسی نویسی را ندارند و از آن پشتیبانی نمی شود. این نرم افزار که توسط تیم نرم افزاری مورچه تهیه و در اختیار کاربران پارسی زبان قرار گرفته، این امکان را فراهم می سازد تا در نرم افزارهایی که با فارسی نویسی مشکل دارند و به عبارت دیگر آن را پشتیبانی نمی کنند، به راحتی و با تایپت حروف انگلیسی، حروف فارسی را از خروجی دریافت نمایید. این نرم افزار شامل 450 فونت مختلف و زیبا است که به وسیله آنها می توانید متن های خود را بنابر سلیقه خود با آنها ایجاد کنید و در نرم افزارهایی که متون فارسی را به خوبی و یا بطور کلی پشتیبانی نمی کنند، استفاده کنید.

Hasti Farsi Editor نرم افزاری ساده، کم حجم و کاملاً رایگان و درعین حال قدرتمند است که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا براحتی بتوانید در محیط های گرافیکی مختلف نظیر فتوشاپ، 3D Max و سایر برنامه های گرافیکی پراستفاده و معتبر، متون دلخواه خود را بدون هیچ مشکلی به زبان شیرین فارسی تایپ نمایید. طریقه کار با این نرم افزار کاربردی نیز بسیار ساده است بطوریکه برای تایپ فارسی با استفاده از این نرم افزار در محیط های گرافیکی بایستی ابتدا متن مورد نظر خود را توسط برنامه Hasti Farsi Editor تایپ نمایید. سپس برروی گزینه "کپی" کلیک کرده و در برنامه موردنظر یکی از فونت هایی را که با حرف لاتین «_Hasti» آغاز می شوند را انتخاب نموده و Paste نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Hasti Farsi Editor:

  • رابط کاربری آسان
  • حجم بسیار کم و نصب کاملاً آسان
  • پشتیبانی از 450 فونت متفاوت و زیبا
  • قابل استفاده در اکثر نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ، 3D Max، Xara، AutoCAD و...