توضیحات

Gravit Designer نام ابزاری حرفه ای و کاربری و البته رایگان به منظور طراحی و ساخت لوگو، وکتور و کارت ویزیت بصورت حرفه ای می باشد. اگر به دنبال طراحی لوگو یا کارت ویزیت و یا هر چیز دیگری در این زمینه هستید و نمی خواهید زمان زیادی برای یادگیری و نحوه کار با نرم افزار صرف کنید، نرم افزار Gravit Designer گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این نرم افزار با دارا بودن رابط کاربری ساده و امکانات فراوانی که در اختیار شما قرار می دهد، کار طراحی و ساخت طرح های شما را به ساده ترین شکل ممکن مهیا کرده است.

نرم افزار Gravit Designer را می‌توان به عنوان یک جایگزین بسیار قدرتمند برای CorelDraw و Adobe Illustrator مورد استفاده قرار داد. در واقع این نرم افزار، ابزاری بسیار پیشرفته برای تصویرسازی و طراحی وکتور است که طیف وسیعی از زمینه‌های مورد نظر شما را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. همچنین این نرم افزار از فضاهای چند لایه ای بصورت کامل پشتیبانی کرده و امکان شخصی سازی متن در آنها نیز وجود دارد. از ابزار موجود در این نرم افزار می توان به Pen, Knife, Slice, Lasso, Bezigon, Graph, Freehand و ... اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Gravit Designer:

  • رابط کاربری ساده و جذاب
  • سازگاری کامل با انواع فرمت‌های گرافیکی
  • امکان شخصی سازی سایز کاور ها
  • امکان طراحی کارت ویزیت، بنر، آیکون، لوگو و…
  • امکان ایجاد پروژه به شکل نامحدود
  • و...

سیستم مورد نیاز

Gravit Designer runs best on a desktop computer in Chrome, Firefox or Safari, with at least 2 GB RAM and a CPU with 2.2 GHz. Operating system: Windows 7 or later, macOS Sierra or later, Linux and Chrome OS: Chrome v8 engine version 5.5.372 or later. For Linux, Ubuntu 16 - 18 and Linux Mint are officially supported.