دسته بندی ها
CSI ETABS

CSI ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.رنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این برنامه می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و ویژه طراحی کرد. همچنین در ساختمان های فولادی می توان ضوابط ویژه قاب های خمشی عادی و ویژه و سیستم های مهاربندی همگرا و واگرا را در طراحی لحاظ کرد. علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق العاده ای که دارد، برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. 

شرکت CSI (مخفف Computers and Structures, Inc) یکی از قدیمی‌ترین (تاسیس: 1975) شرکت‌های نرم‌افزاری است که محصولات مرتبط با طراحی و تجزیه و تحلیل سازه‌های ساختمان را تولید می‌کند. نرم‌افزار ETABS یک راهکار انقلابی و نوآورانه و با قدمتی 40ساله، یک مجموعه‌ی کامل و یک‌پارچه، برای تحلیل و طراحی ساختمان است. امکانات جامع طراحی و ساخت نقشه‌های شماتیک، تجزیه و تحلیل‌های انواع سازه‌های پیچیده و نمایش گرافیکی گزارشات تحلیلی از قابلیت‌های این نرم‌افزار است.

ویژگی های نرم افزار CSI ETABS

 • طراحی اجزای مختلف ساختمان مانند کف، طبقات، دیوارهای برشی، قاب‌های فولادی و بتنی، تیرهای مرکب و…
 • انجام دقیق تحلیل خطی و غیرخطی به‌صورت استاتیکی و دینامیکی
 • امکان تولید و توزیع بارهای جانبی و ثقلی بین ستون‌ها و تیرها
 • شناخت المان های ساختمان و طبقات
 • مدل سازی المان های پوسته ای و رامپ ها
 • و…

نسخه 17

دانلود با لینک مستقیم - حجم : 913.94 مگابایت

نسخه 16

دانلود با لینک مستقیم - حجم : 645.34 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم - حجم : 606.68 مگابایت

 

QR Code For: MRT

پس از نصب نرم‌افزار فایل Keygen موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کرده و سپس فایل لایسنس تولیدشده را در محل نصب برنامه کپی کنید؛ در زمان استفاده از نرم‌افزار اتصال خود به اینترنت را قطع کنید.

فعال‌ساز در ماشین مجازی عمل نمی‌کند.

نسخه 16.2 در 1 آبان 96 در ویندوز 10 64 بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است. نسخه 16.2.1 هم مانند نسخه قبلی است.

مشخصات
 • پسورد: mrt
 • حجم فایل: 650 مگابایت
 • شرکت سازنده: CSI
 • منبع: موسسه رایانه تدبیر (MRT)
سیستم مورد نیاز

Microsoft® Windows XP with Service Pack 2 or later, Microsoft® Windows Vista, Microsoft® Windows 7 or Microsoft® Windows 8, 32- and 64-bit versions

نویسنده: علی پاپی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

برای ارسال دیدگاه باید وارد سایت شوید. ورود به سایت

مطالب بر اساس