همراه ما در تلگرام باشید!

آخرین پست های 24 ساعت اخیر

پستی جهت نمایش وجود ندارد، در حال آماده سازی پست های جدید هستیم!

CoolUtils Total CAD Converter 3.1.0.152 – مبدل فایل های CAD

  ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

  CoolUtils Total CAD Converter 3.1.0.152 – مبدل فایل های CAD

  CoolUtils Total CAD Converter از نرم افزار های مبدل به منظور تبدیل فرمت CAD به انواع فرمت های PDF, TIFF, JPEG, BMP, WMF, PNG, DXF, BMP, CGM, HPGL, SVG, PS و SWF می باشد. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار دوستانه ای می باشد که حتی تنظیماتی که شما قبلا در آن تعیین کرده اید را به خاطر می سپارد و بنابراین در پروژه های بعدی، بدون اینکه نیاز باشد شما آن را تنظیم کنید، به شکل خودکار دارای تنظیمات دلخواه شما می باشد. سورس فایل شامل dxf, dwg, dwf, dwfx, plt, hg, hgl, hpg, plo, hp, hpl, hpgl, hp1, hp2, hpgl2, gl2, spl, svg, cgm است.

  این برنامه حتی از project set-up با Command Line نیز پشتیبانی می کند. از ویژگی های منحصر به فرد دیگری که این برنامه دارد این است که شما می توانید چند فایل CAD را به شکل همزمان تبدیل نمایید و در عین حال به شما این امکان ارائه می شود که فایل های مختلف خود را با یکدیگر ترکیب کرده و در یک فایل خروجی بگیرید. با تبدیل فرمت CAD به فرمت های ذکر شده، امکان اشتراک گذاری آسان آن با هم تیمی ها فراهم می گردد. در صورتی که فایل CAD خود را به عکس تبدیل می کنید، امکان تغییر سایز عکس، چرخاندن آن، بریدن آن و … وجود دارد و در صورتی که پروژه شما چند تصویر مختلف ایجاد کند، امکان بریدن همزمان آن ها وجود دارد. CoolUtils Total CAD Converter از امضای دیجیتالی نیز پشتیبانی می کند و در پی دی اف های خود از آن می توانید استفاده کنید.

   

  ویژگی های نرم افزار CoolUtils Total CAD Converter

  • رابط کاربری دوستانه و هوشمند
  • تبدیل فرمت CAD به انواع فرمت های دیجیتالی
  • برش، چرخاندن و تغییر سایز تصاویر
  • ایجاد امضای دیجیتالی بر روی PDF ها
  • و…

  - Windows 2000
  - Windows vista
  - Windows 2003
  - Windows 7
  - Windows 8
  - Windows 10

   

  • محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
  • در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
  • در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
  • در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
  • در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

   

  سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

  1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
  2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
  3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
  4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
  5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
  قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

  پاسخ شما:

  برچسب ها

  ادامه لیست

  مطالب مرتبط