توضیحات

FrameMaker نرم افزاری از شرکت آمریکایی ادوبی برای پردازش متن و نشر رومیزی است. با استفاده از این نرم افزار می توان اسناد بزرگ و پیچیده را نگارش و ویرایش کرد. در واقع این نرم افزار طراحی شده است تا کار را برای نویسندگان حرفه ای آسان کند. FrameMaker زمانی به محصولات Adobe اضافه شد که شرکت Frame Technology توسط ادوبی خریداری شد. بعد از این کار ادوبی پشتیبانی از SGML را به این نرم افزار افزود تا امروز که از فرمت xml نیز پشتیبانی می کند. در سال 2004 براساس سیاستهای این شرکت، پشتیبانی از مکینتاش در این نرم افزار متوقف شد. FrameMaker دو رویکرد در مورد اسناد دارد، یکی حالت ساختاری است و دیگری حالت غیر ساختاری و آزاد.

Adobe FrameMaker ابزار تالیف و چاپ انعطاف پذیری با ویژگی‌های کامل است که از XML و DITA پشتیبانی می‌کند. مجموعه قابلیت‌های این نرم افزار راه حلی ایده آل برای ویرایش XML Syntax و ایجاد اسناد تکنیکی حرفه‌ای می‌باشد. این نرم افزار دارای رابط کاربری شهودی و جریان‌های کاری متحد و همچنین یک محیط مبتنی بر الگو برای نوشتن و تحویل ساده محتوا و مطابقت دادن با مقررات، ضروریات و برند سازمان می‌باشد. این نرم افزار برای کمک به شما در تآلیف هر دو دسته از محتواهای ساختار یافته و بدون ساختار، طراحی شده است.

 

ویژگی های نرم افزار FrameMaker:

  • ابزار تألیف و چاپ انعطاف پذیری با قابلیت‌های پیشرفته
  • پشتیبانی از XML و DITA
  • ویرایش Syntax و ایجاد کدهای جاوا
  • تألیف محتویات ساختار یافته و بدون ساختار
  • امکان قالب بندی خودکار با استفاده از قالب‌های از پیش تعریف شده
  • امکان قالب بندی خودکار با استفاده از قالب‌های از پیش تعریف شده
  • و...

سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft® Windows® 10, 8.1, or 7
CPU: intel® Pentium® Core i3 or faster processor
Memory: 4 GB or more recommended
3 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
JRE 8
Maximum supported screen resolution – 4K (3480 x 2160, 8.3 megapixel, aspect ratio 16:9)