توضیحات

Adobe Bridge از مجموعه نرم افزاری شرکت آدوبی می باشد که امکان دسترسی متمرکز به تمام منابع چندرسانه ای لازم برای پروژه ها را فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان به ویرایش دسته ای تصاویر پرداخت و به آنها واترمارک اضافه کرد. Adobe Bridge این قابلیت را دارد که به ویرایش رنگ مرکزی تصاویر و سازماندهی مرتب فایلهای مدیا بپردازید. همیشه برای عکاسان و طراحان وجود یک بایگانی و آرشیو منظم و مرتب از تصاویر و سایر اسناد گرافیکی یک نعمت است و به دسترسی سریع و دقیق به سند مورد نظر کمک فراوانی می‌کند. Adobe Bridge یکی از برنامه‌های مدیریت دارایی‌های دیجیتال(Digital Asset Management) محسوب می‌شود و “پل” ارتباطی مابین نرم‌افزارهای Adobe برای نمایش و سازماندهی خروجی‌های آن‌ها می‌باشد

با نرم‌افزار Adobe Bridge به راحتی می توانید عکس های خود را آرشیو کرده، آنها را سازماندهی و ویرایش کنید و بر روی آنها واتر مارک قرار دهید. همچنین امکان مدیریت بر تمامی عکس های خود را به صورت تکی و دسته ای خواهید داشت. آخرین نسخه نرم افزار Adobe Bridge CC با نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی سازگار است. توسط این نرم افزار شما قادر به مدیریت کلکسیون عکس های خودتان و ویرایش دسته ای انها می باشید. شما قادر به ویرایش دسته ای عکس، اضافه کردن کپی رایت دسته ای به تصاویر و تنظیمات رنگ متمرکز دسته ای به عکس خواهید بود. نرم افزار رابط کاربری زیبا و ساده ای دارد و بهترین ابزار برای سازماندهی تصاویر شما می باشد.

ویژگی های نرم افزار Adobe Bridge:

  • ویرایشگر دسته ای
  • اضافه کردن واترمارک به صورت دسته ای
  • پیدا کردن، فیلتر کردن، مرتب کردن و سازماندهی فایل های مدیا
  • سازماندهی عکس ها
  • افزودن واترمارک به تصاویر
  • قابلیت امتیازدهی و دسته‌بندی براساس طیف رنگی عکس‌ها
  • امکان ساخت تصاویر پانوراما یا سراسرنما
  • و...

سیستم مورد نیاز

- Processor: Intel® Core™2 Duo or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
- Operating system: Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1703 (Creators Update) and later
- RAM: 2 GB of RAM (8 GB recommended)
- Hard disk space: 2 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 2.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; plus additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
- Monitor resolution: 1024x768 display (1280x800 recommended) display with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)
- GPU: OpenGL 2.0–capable system