توضیحات

Windows 10 را می توان بعنوان برترین سیستم عامل شرکت مایکروسافت تا به این لحظه دانست. با دارا بودن تکنولوژی های پیشرفته و جدید که در این سیستم عامل گنجانده شده است. نسخه Gaming Edition و به شدت کم حجم شده ویندوز 10 را می توان بعنوان مناسب ترین گزینه برای کسانی که به بازی های رایانه علاقمند هستند دانست زیرا در این نسخه از ویندوز 10، تمامی ویژگی هایی که در ویندوز 10 ارائه شده و برای این دسته از کاربران مورد استفاده قرار نمی گیرد، حذف شده و سیستم عاملی کاملاً کم حجم و سبک را در اختیار علاقمندان به بازی های رایانه ای قرار داده است. اگر سیستم رایانه ای شما از میزان حافظه کمی برخوردار است و یا سیستم رایانه شما قدرت نسبتاً کمی دارد و ویژگی های ویندوز 10 باعث کم شدن کارآیی رایانه شما می شود، نسخه SuperLite یا Gaming Edition ویندوز 10 می تواند این مشکل را برای شما حل کند.

در نسخه SuperLite یا Gaming Edition ویندوز 10 دیگر خبری از اپ ها و ویژگی های بلااستفاده که بیشتر باعث استفاده بیش از اندازه از حافظه جانبی RAM و پردازنده رایانه شما می شود، نیست و به نسبت ویندوزی بسیار کم حجم و سبک در اختیار شما قرار می گیرد که به واسطه آن قادر خواهید بود تمامی بازی های رایانه را با نهایت کارآیی سخت افزار رایانه خود، اجرا کرده و لذت ببرید. این نسخه از ویندوز علاوه بر اینکه برای گیمرهای بازی های رایانه ای مناسب می باشید؛ کسانی که به استریم و ضبط آنلاین در شبکه های اشتراک ویدئو نظیر یوتیوب، توییچ، دیسکورد و...علاقه دارند نیز می تواند گزینه بسیار خوبی برای آنان باشد.

توجه

توجه داشته باشید که این نسخه از ویندوز تنها برای کسانی که به کارهای عادی نظیر مشاهده فیلم، بازی و ضبط ویدئو لایو یا استریم می پردازند، مناسب بوده و برای استفاده از کارهایی که نیاز به ویژگی بخصوصی نظیر استفاده در برنامه نویسی باشد، مناسب نیست.

ویژگی های ویندوز Windows 10 SuperLite (Gaming Edition):

  • حجم بسیار کم
  • اجرای سبک و روان
  • بوت سریع با سرعت باور نکردنی
  • حذف ویژگی ها و امکانات بلااستفاده کاربران
  • اجرای بسیار روان بازی ها و ضبط استریم
  • استفاده بهینه و کم از منابع سخت افزاری رایانه
  • و...

سیستم مورد نیاز

1*Cores CPU not Recommended to Install Windows 10 (recommends at least 2*Cores CPU / 2GB of Memory)