توضیحات

WarThunder یک بازی Free To Play در سبک شبیه سازی، اکشن و چندنفره آنلاین (MMO) فوق العاده است که توسط شرکت روسی Gaijin Entertainment ساخته و برای پلتفرم های PC, MacOS, Linux, PS 4, Xbox One, Shield Android TV منتشر شده است. این بازی اندکی شبیه به World of Tanks است به این دلیل که شما در این بازی نیز با یک وسیله جنگی به همراه هم تیمی هایتان به نبرد با سایر بازیکنان در تیم مقابل خواهید پرداخت اما متفاوت هیجان انگیز آن با بازی World of Tanks، سبک واقعی گرایانه این بازیست بدان معنا که خبری از خط عمر در بازی نیست و تنها به تجربه و مهارت بازیکن بستگی دارد که برنده باشد یا بازنده. در بازی هم چنین وسیله های جنگی هوایی و ناو های جنگی و جدیداً هلیکوپترهای جنگی نیز موجود است که تعدد جنگ افزارها در این بازی بسیار زیاد است.

WarThunder برخلاف بازی World of Tanks، که این بازی نیز طرفداران بسیاری دارد، بازی خود را وابسته به رجینی (Region) که دریافت می کنید ارائه نکرده و تمامی سرورهای ارائه شده توسط شرکت، در این بازی قابل انتخاب هستند. سبک این بازی شبیه سازی به میدان نبرد بوده و بازیکن در طی نبردهای نفس گیر در این بازی، با تمام وجود حقیقت این سبک را حس خواهد کرد. تمرکز اصلی این بازی تنها به نبردهای زمینی معطوف نشده و علاوه بر آن به نبردهای دریایی و هوایی نیز پرداخته شده و همه اینها در یک بازی خلاصه شده است، یعنی WarThunder!

در این بازی، شرکت سازنده سعی کرده است تا فیزک بازی را بسیار شبیه به واقعیت جلوه دهد بطوری که هر شلیک شما به حریف یا حریفان مقابل می بایست حساب شده باشد و در صورت از دست دادن فرصت خود، ممکن است فرصت دوباره ای نداشته باشید چون حتی ممکن است تانک شما با یک شلیک منهدم شود.

در این بازی، حدود 30 نفر در تیم های 15 نفره در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد و در هر بازی سه دفعه فرصت خواهید داشت تا تانک های خود را انتخاب کنید. این بازی شامل مدهای مختلفی از قبیل Arcade، Realistic، Simulator و Custom Battles و علاوه بر این ها قسمتی در بازی تحت عنوان Events وجود دارد که شامل ماموریت های تصادفی خواهند بود.

ویژگی های هیجان انگیز و منحصر بفرد این بازی را می توان در نمایش نحوه منهدم ساختن حریف خود و اینکه به چه طریق شلیک شما منجر به منهدم شدن حریفتان شده است، دانست. علاوه بر این می توانید ماژول های صدمه دیده تانک خود را مشاهده کنید. همانطور که گفته شد این بازی علاوه بر نبردهای زمینی که با تانک همراه است، شامل نبردهای هوایی در دو بخش هواپیما و هلیکوپتر، نبردهای دریایی شامل ناوهای جنگی و زیردریایی می شود. شگفت انگیز است اگر بدانید تمام این بخش ها در یک بازی خلاصه شده است.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: 2.2 GHz
Memory: 4GB (Windows Vista/7/8/10)
Video Card: DirectX 10.1 level video card: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon 46XX / NVIDIA GeForce GT 520 (The minimum supported resolution for the game is 720p)
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 8.46 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64bit / 8 64bit / 10 64bit
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB
Video Card: DirectX 11 level video card or higher and drivers: Nvidia GeForce 650 and higher, AMD Radeon serie 77XX and higher
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 21 GB