توضیحات

Solsuite Solitaire نام بازی کارتی زیبا و سرگرم کننده در سیستم عامل ویندوز است که توسط TreeCardGames طراحی و توسعه داده شده است. این بازی زیبا و جالب از دیرباز بصورت پیشفرض بر روی سیستم عامل ویندوز بعنوان یک بازی پیشفرض نصب بوده است که کاربران ویندوز مطمئناً نسخه های مختلفی از آن را در نسخه های متفاوت سیستم عامل ویندوز مشاهده کرده اند و کمتر کسی با این بازی آشنایی ندارد. این بازی با دارا بودن بیش از 700 نوع بازی ورق نظیر بازی تک نفره عنکبوت و یا Spider, Klondike, FreeCell, Pyramid, Golf, Yukon, Monte Carlo, Canfield, Gaps, Forty Thieves, Four Seasons, Napoleon, Diplomat, La Belle Lucie, Flower Garden, Rouge et Noir و بسیاری دیگر، بعنوان مجموعه ای کامل از بازی های ورق پاسور در جهان شناخته می شود.

Solsuite Solitaire را می توان بعنوان مجموعه کاملی از بازی های ورق پاسور دانست که با دارا بودن بیش از 700 بازی تک نفره و دو نفر و چند نفره، می تواند شما و دوستانتان را سرگرم کرده و چالشی را برای شما و دوستانتان به وجود آورد. این بازی با رابط گرافیکی ساده و شکیلی که دارد امکان شخصی سازی های بخصوصی نظیر تغییر پس زمینه محیط بازی، تغییر پس زمینه کارت، تغییر آواتار و ... را در اختیار شما و دوستانتان قرار می دهد.

ویژگی های بازی Solsuite Solitaire:

  • دارا بودن بیش از 700 بازی متفاوت
  • امکان شخصی سازی پس زمینه محیط بازی، پس زمینه کارت، آواتار و...
  • بیش از 60 نوع طرح متفاوت برای کارت ها
  • بیش از 300 طرح مختلف برای پس زمینه کارت ها
  • بیش از 100 پس زمینه مختلف و جذاب برای محیط بازی
  • تم های مختلف برای بازی
  • و...

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 10 (32-bit and 64-bit), Windows 8/8.1 and Windows 8/8.1 Pro (32-bit and 64-bit), Windows 7 (32-bit and 64-bit; all editions).
RAM: 512 megabytes (MB) of RAM or higher.
Screen Resolution: 800 x 600 screen resolution or higher.
HiColor 16 bit display adapter or higher.