توضیحات

Crash Team Racing Nitro-Fueled نام عنوانی در سبک مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Beenox ساخته شده و شرکت Activision در تاریخ 21 ژوئن 2019 برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One منتشر شده است. بازیکنان در این بازی هیجان انگیز امکان بازی چند نفره به صورت آفلاین محلی و آنلاین را در مد Multiple Battle را دارند. این بازی بازسازی از بازی محبوب و جذاب Crash Bandicoot می باشد و در واقع هفدهمین بازی این مجموعه است و همانند بازی اورجینال خود یک بازی سراسر مسابقه ای به همراه کاراکتر های مختلف می باشد. بازیکنان باید از موانع بسیاری عبور کنند و با زدن حقه هایی خود را زودتر از بقیه به خط پایانی برسانند.

سرعت خود را از طریق پرش های سرعتی و عبور کردن از Power Sliding های مختلفی که سر راهتان قرار می گیرند افزایش دهید . مود های متنوع بسیاری در این بازی اضافه شده اند . ماجراجویی ای مهیج را با مکان ها ، کاراکتر ها و boss های جدید تجربه کنید. بازی Crash™ Team Racing Nitro-Fueled دربرگیرنده تمامی ویژگی های نسخه قدیمی و همچنین ویژگی هایی جدید و جذاب دیگری می باشد. در مد Adventure می توانید بین Classic و Nitro-Fueled انتخاب کنید و روند بازی را به صورتی متفاوت ادامه دهید و آیتم های متفاوتی را باز کنید. در ادامه روند مراحل بازی شما می توانید کاراکتر و Kart خود را قبل از هر مسابقه تغییر دهید. در قسمت فروشگاه بازی می توانید با سکه ها و امتیازاتتان ماشین ها و اشکال متفاوتی از کاراکتر ها را خریداری کنید.

توجه

تایتل ایدی بازی CUSA14876 می باشد. این بازی فقط بروی کنسول های هک شده که دارای فریمور 5.05 و 6.72 است قابل اجرا می باشد.

تصاویر بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled:

تریلر بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled: