توضیحات

 Remnant: From the Ashes نام بازی شوتر نقش آفرینی در سبک بقاء و اکشن ماجراجویی، ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Gunfire Games است که شرکت Perfect World Entertainment وظیفه انتشار آن را در تاریخ 19 آگوست 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز را بر عهده گرفته است. این بازی وقایع پس از آخر الزمان را روایت می کند، جاییکه دنیای آن زیر سلطه مخلوقاتی اهریمنی قرار دارد و شما بعنوان آخرین بازمانده بشریت باید در مقابل دشمنان خطرناک و باس های قدرتمند ایستادگی کرده و با آنان مبارزه کنید و چیزهایی که از دست داده اید را باز پس بگیرید و برای خود و سایر بازماندگان، سرپناهی ایجاد کنید.

جهان توسط یک موجود شر باستانی که از ابعاد دیگری آمده اند، مورد حمله قرار گرفته و هرج و مرج و ویرانی بر همه جا حاکم شده است و در این بین تنها تعداد معدودی جان سالم بدر برده اند و از میان این بازماندگان، شجاع ترینشان باید به مقابله با نیروهای شر بروند و خود و دنیاشان را نجات داده و بقاء بشریت را تداوم بخشند.

شما در این بازی می توانید بصورت تک نفره یا به همراه دو نفر از دوستانتان به بازی بپردازید و با همکاری یکدیگر و به کمک اسلحه های مختلفی که در اختیار دارید باید با اهریمنان و همچنین باس های قدرتمند مبارزه کنید.

توجه

این بازی فقط بروی کنسول های هک شده که دارای فریمور 5.05 و 6.72 و7.02 است قابل اجرا می باشد.

تصاویر بازی Remnant: From the Ashes:

تریلر بازی Remnant: From the Ashes: