توضیحات

Call of Duty: Black Ops III یک بازی ویدئویی به سبک اکشن، تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های Call of Duty است که توسط استودیو بازی سازی Treyarch ساخته شده و به وسیله شرکت Activision برای پلتفرم های Xbox 360, PS3, Xbox One, PS 4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی در سال 2065، 40 سال پس از وقایع Black Ops II، در جهانی رخ می دهد که با تغییرات جوی و فن آوری های جدید روبرو شده است. داستان این بازی نیز مشابه نسخه های قبلی خود، حول گروهی از سربازان تحت عنوان Black Ops جریان دارد. کمپین بازی برای پشتیبانی از 4 بازیکن بصورت Co-op طراحی شده و با امکان گسترش تعداد بازیکن بوده و تیراندازی کمتر در محیط های بسته انجام شده و در محیط های بازتر را فراهم می کند.

بازی Call of Duty: Black Ops III، بازیکن را در نقش سرباز ارتقاء یافته و مدرن از جنگ افزار و تجهیزات قرار می دهد که به ویژگی های بخصوصی دسترسی دارد. بازیکن امکان شخصی سازی چهره و لباس شخصیت بازی را خواهد داشت که این امکان در بخش چند نفره Co-op فراهم شده است. بازی دارای یک حالت زامبی مستقل و حالتی تحت عنوان "کابوس" است که تمام دشمنان را به عنوان زامبی جایگزین می کند. علاوه بر ویژگی های یاد شده، بازی از درجه سختی چالش برانگیز تحت عنوان "realistic" است که بازیکن تنها با یک تیر کشته خواهد خورد.

توجه

تایتل ایدی بازی CUSA02624  می باشد. این بازی فقط بروی کنسول های هک شده که دارای فریمور 5.05 و 6.72 است قابل اجرا می باشد.

تصاویر بازی Call of Duty: Black Ops III:

تریلر بازی Call of Duty: Black Ops III: