توضیحات

Battlefield V جدیدترین نسخه از سری موفق و پرطرفدار Battlefield است که در سبک اکشن و شوتر اول‌شخص توسط استودیو EA DICE ساخته و شرکت Electronic Arts آن را در تاریخ 20 نوامبر 2018 منتشر شده است. نسخه بتای این بازی در شهریورماه عرضه شد و پس از سه ماه، نسخه اصلی بازی در اوایل آذر ۹۷ منتشر شد. بخش داستانی این نسخه به مانند Battlefield 1، از چندین War Story تشکیل شده که هر کدام روایتگر برهه خاصی از اتفاقات جنگ جهانی دوم در قالب شخصیت ها و داستان های جداگانه است. Dice اعلام کرده است که مراحل داستانی Battlefield V بیشتر به شرح فداکاری ها و اتفاقات واقعی خواهد پرداخت که تا به اکنون کمتر به آن ها پرداخته شده و یا اصلاً روایت نشدند.

یکی از نگرانی هایی که اکثر طرفداران این سری با آن مواجه بودند، بازه‌ی زمانی نسخه‌ جدید Battlefield است. دلیل این مسئله آن است که بین جنگ جهانی اول و دوم، فاصله‌ چندانی نیست و این مسئله می‌تواند باعث شباهت پیدا کردن گیم‌پلی نسخه‌ جدید با نسخه‌ قبلی آن شود.

Electronic Arts پس از کسب موفقیت بازی Battlefield 1 در به تصویر کشیدن جنگ جهانی اول، این بار به سراغ جنگ جهانی دوم رفته است؛ جنگی که در اغلب بازی‌های اکشن و جنگی استفاده شده است، اما تفاوت چشمگیری که در این بازی مشاهده خواهید کرد، گرافیک فوق العاده زیبا و جاه طلبانه آن است که این گرافیک نشأت گرفته از تکنولوژی Ray Tracing شرکت Nvidia در سری 2000 کارت های گرافیکی این شرکت است. به نوعی می توان گفت بازی Battlefield V پیشتاز به تصویر کشیدن این تکنولوژی در عرصه بازی های رایانه ایست.

توجه

تایتل ایدی بازی CUSA08670 می باشد.این بازی فقط بروی کنسول های هک شده که دارای فریمور 5.05 و 6.72 است قابل اجرا می باشد

تصاویر بازی Battlefield V:

تریلر بازی Battlefield V: