توضیحات

ZERO GUNNER 2 یک بازی سرگرم کننده در سبک آرکید و تیراندازی با دید بالا به پایین می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو CITY CONNECTION بوده و آن را در تاریخ 20 دسامبر 2020 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. ZERO GUNNER 2 یک بازی شوتر بالا به پایین است که نسخه اول آن در سال 2001 برای کنسول Dreamcast عرضه شد. داستان بازی در آینده ای نزدیک جریان دارد که در آن یک مجمع آسیایی معروف به Igem یک منبع انرژی منحصر به فرد تولید می کند که قادر به تولید تعدادی ماشین پیشرفته است. تحقیقات بیش از حد آنها در مورد انرژی منجر به ساخت یک ماشین کنترل هوا به نام ONI می شود که کاملاً با هدف تصاحب جهان ساخته شده است. با فعال شدن ONI ، کشورهای جهان رنج می برند و شبه نظامیان مخفی ایگم برای تخریب هرگونه مخالفت وارد عمل می شوند. در اینجا است که اسکادران Zero Gunner برای جلوگیری از Igem و از بین بردن ONI وارد عمل می شود.

در ZERO GUNNER 2 شما هدایت یک هلیکوپتر نظامی را بر عهده دارید که باید با سلاح ها و مهماتی که در اختیار دارد ، به قلع و قمع دشمنان زمینی و هوایی خود بپردازد. یک یا دو بازیکن می توانند سه هلی کوپتر را انتخاب کنند ، هرکدام الگوی شلیک خود را دارند و از طریق 7 مرحله مختلف با امواج دشمن روبرو می شوند که پایان هر مرحله ، یک باس دارد. هر باس در ابتدا شکل متفاوتی مانند قطار ، قایق ، هواپیما یا زیردریایی دارد ، اما پس از اینکه بازیکنان به اندازه کافی به آن آسیب زدند ، به یک ربات غول پیکر تبدیل می شود. بعد از اینکه بازیکنان ربات را از بین بردند ، مرحله به پایان می رسد و آنها به مرحله جدید می روند. همچنین 9 حالت دشواری مختلف در بازی وجود دارد.

ZERO GUNNER 2 با گنجاندن روشی برای چرخش هلی کوپتر در 360 درجه ، به بازیکن امکان می دهد تا از هر جهت شلیک کند. بیشتر اوقات برای زنده ماندن این مورد لازم است ، زیرا دشمنان نه تنها از بالای صفحه بلکه از چپ ، راست و پایین نیز می آیند. مانند سایر شوترهای اسکرولی ، این بازی نیز از آیتم های Power-Up برای بهبود قدرت شلیک یک هلی کوپتر استفاده می کند. همچنین هر بازیکن یک نوار "ویژه" دارد که هر زمان بازیکنان نمادهای کوچک "E" را از دشمنان نابود شده جمع می کنند ، به آرامی پر می شود. هر بار که نوار پر می شود ، بازیکن فرصت پیدا می کند تا حمله ویژه هلی کوپتر خود را انجام دهد که اغلب قادر به از بین بردن هر دشمن روی صفحه است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 اجرا می شود و بر روی ویندوزهای دیگر اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی ZERO GUNNER 2 :

تریلر بازی ZERO GUNNER 2 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Core i5 1.7GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000
Storage: 70 MB available space