توضیحات

Yakuza 4 Remastered یک بازی جذاب در سبک اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی ژاپنی با محیط جهان باز می باشد که توسط استودیو Ryu Ga Gotoku توسعه یافته و کمپانی SEGA آن را در تاریخ 28 ژانویه 2021 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. بازی The Yakuza Remastered Collection شامل سه بازی کلاسیک Yakuza 3 ،Yakuza 4 و Yakuza 5 است که همگی بازسازی شده‌اند و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و در رزولوشن 1080p می‌توان به تجربه‌ی آن‌ها پرداخت. بازی‌های این کالکشن نسخه کامل بازی بوده و شامل محتویاتی است که پیش از این از بازی حذف شده بود. نسخه اولیه Yakuza 4 اولین بار در سال 2010 برای کنسول PS3 منتشر شد و چهارمین قسمت از ماجراجویی های Kazuma Kiryu معروف به اژدهای دوجیما را برای مخاطبانش روایت خواهد کرد. Yakuza 4 Remastered اولین بازی از این سری است که چندین شخصیت اصلی دارد و به شما اجازه می‌دهد که به‌عنوان Kazuma Kiryu و سه شخصیت دیگر با نام‌های Shun Akiyama ،Taiga Saejima و Masayoshi Tanimura بازی کنید.

داستان Yakuza 4 Remastered برخلاف همیشه با «کازوما» آغاز نمی‌شود و این بار با شخصیت تحت کنترل جدیدی به نام Shun Akiyama طرف هستیم. «آکیاما» یک نزول‌خور ساکن Kamurocho است که تفاوتهای قابل توجهی با دیگران دارد، اول اینکه هیچ گونه وابستگی بین آکیاما و گروه‌های یاکوزا وجود ندارد و او کاملاً مستقل به کار خود مشغول است و دوم اینکه آکیاما در قبال پولی به دیگران قرض می‌دهد هیچ گونه سودی از آن‌ها دریافت نمی‌کند و فقط کافیست تا افراد متقاضی، از آزمونی که آکیاما برای آن‌ها ترتیب می‌دهند، سربلند بیرون آیند. آکیاما روی آدم‌ها و نقشی که آن‌ها قرار است در «کاموروچو» بازی کنند، سرمایه‌گذاری می‌کند و یکی از افرادی که آکیاما امید بسیاری به کارهای بزرگ او دارد Hiroaki Arai است که یک نیروی میان رده گروه Tojo به حساب می‌آید و آکیاما امیدوار است تا این فرد بتواند خلأ حاصل از خروج «کازوما» را پر کند. اما یک قتل ناگهانی، آتش جنگ تازه‌ای در دنیای خلافکاران را روشن می‌کند و به این ترتیب سرنوشت آکیاما به 3 نفر دیگر گره می‌خورد.

داستان Yakuza 4 Remastered به 4 بخش تقسیم شده که هر بخش قهرمان خاص خود را دارد و داستان این 4 قهرمان در طول روایت در نقاطی با هم تلاقی دارند تا اینکه در انتها به طور کامل به هم متصل می‌شوند. در مورد آکیاما به اندازه کافی صحبت کردیم، نفر بعدی Taiga Saejima است، عضوی قدیمی از «توجو» که به دلیل قتل 18 نفر از افراد یک گروه رقیب به اعدام محکوم شده و 25 سال از عمر خود را پشت میله‌های زندان منتظر اجرای حکم خود است اما شرایطی به وجود می‌آید که بعد از این همه سال، تصمیم به فرار از زندان می‌گیرد. نفر سوم Masayoshi Tanimura، افسر پلیس جوانیست که مرگ پدرش که او هم پلیس بوده به ماجرای 25 سال پیش «تایگا» مرتبط است. نفر آخر هم کازوماست که باز هم ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شود در تمام 5 سال گذشته تلاش داشته تا به طور کامل از آن فاصله بگیرد.

منبع متن : بازی مگ

تصاویر بازی Yakuza 4 Remastered :

تریلر بازی Yakuza 4 Remastered :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-3470 OR AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450, 1GB OR Radeon HD 6670, 1 GB
Storage: 35 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 OR AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760, 2 GB OR Radeon HD 7950, 3 GB
Storage: 35 GB available space