توضیحات

Yakuza 3 Remastered عنوانی جذاب در سبک اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی ژاپنی با محیط جهان باز می باشد که توسط Ryu Ga Gotoku Studio توسعه یافته و کمپانی SEGA آن را در تاریخ 28 ژانویه 2021 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. بازی The Yakuza Remastered Collection شامل سه بازی کلاسیک Yakuza 3 ،Yakuza 4 و Yakuza 5 است که همگی بازسازی شده‌اند و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و در رزولوشن 1080p می‌توان به تجربه‌ی آن‌ها پرداخت. برخی از بازی‌های این کالکشن نظیر Yakuza 3 Remastered شامل محتویاتی است که پیش از این از بازی حذف شده بود. نسخه اولیه Yakuza 3 اولین بار در سال 2009 برای کنسول PS3 منتشر شد و سومین قسمت از ماجراجویی های Kazuma Kiryu معروف به اژدهای دوجیما را برای مخاطبانش روایت خواهد کرد.

مجموعه یاکوزا قصه قهرمان خود «کازوما کیریو» (Kazuma Kiryu) را روایت می‌کند که در زمان طفولیت یتیم بوده و توسط یک عضو یاکوزا به فرزندی قبول می‌شود. کیریو تحت تعلیم و محبت او تبدیل به یکی از افراد با نفوذ سازمان شده و تا سمت ریاست کل خانواده «توجو» (tojo) نیز می‌رسد. این خانواده بزرگ چند خانواده و تشکیلات یاکوزایی دیگر را نیز در اختیار داشته و به کمک آنها کنترل بخشی از شهر توکیو، پایتخت ژاپن را در اختیار دارد. «کیریو» در Yakuza 3 Remastered تصمیم گرفته از دنیای خلافکاری جدا شده و با تاسیس یک یتیم‌خانه به نوعی به بچه‌هایی کمک کند که گرفتار شرایط سختی مثل خود او در کودکی شده‌اند. اما سیر اتفاقات موجود در بازی باعث می‌شوند موجودیت کل خاندان «توجو» زیر سوال رفته و کیریو مجبور به بازگشتن به کسب و کار قبلی برای احیای خانواده شود.

با اینکه در قسمت‌های سوم ، چهارم و پنجم ؛ قهرمان داستان یعنی «کیریو» رو به میانسالی گذاشته اما هیچ چیز از قابلیت‌های او در مبارزه کم نشده است. بخش اعظمی از بازی به مبارزات تن به تن با مشت و لگد و سلاح سرد می‌گذرد و تقریبا هر جایی که کیریو دچار مشکل می‌شود به کمک مشت‌های آهنین خود از مهلکه فرار می‌کند. این مبارزات در ماموریت‌ها، در قرارهای عاشقانه، در فعالیت‌های خیرخواهانه و یا حتی در یک گردش ساده در شهر نیز به راحتی اتفاق می‌افتند. هر کدام از این سه قسمت تعداد زیادی ماموریت اصلی و جانبی در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل انواع و اقسام کارها است. از خرید لباس و اسباب بازی برای بچه‌های یتیم خانه و یادگیری زبان انگلیسی تا نابودی دشمنان خطرناک مافیایی. در هر خیابان بازی انواع و اقسام مغازه‌ها و سرگرمی‌های مختلف وجود دارند که می‌تواند ساعت‌ها شما را بخود جذب کنند.

منبع متن : بازی سنتر

تصاویر بازی Yakuza 3 Remastered :

تریلر بازی Yakuza 3 Remastered :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 6870
Storage: 26 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7870
Storage: 26 GB available space