توضیحات

WWE 2K22 نام عنوانی در سبک ورزشی، شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Visual Concepts ساخته شده و توسط 2K Sports در تاریخ 8 مارس 2022 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. قطعاً با سری بازی های WWE 2K آشنایی دارید؛ شرکت 2K Sports نسخه 2022 را نیز بعنوان بیست و دومین نسخه از این سری منتشر کرده که از نظر گیم پلی و گرافیک پیشرفت های چشمگیری داشته است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

مد MyCareer در بازی WWE 2K22 به MyRISE تغییر نام داده شده و بر روی داستان های جداگانه سوپراستارهای بازی زن و مرد تمرکز خواهد داشت. با استفاده از سوپراستارهای ایجاد شده، بازیکنان می توانند اتحاد تشکیل دهند، دشمن بسازند و براساس انتخاب بازیکنان به طرح های فرعی تقسیم شوند.

2K Showcase با حضور ری میستریو، سوپراستار کاور بازخواهد گشت و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در بزرگترین لحظات دوران حرفه‌ای او در WWE بازی کنند. حالت 2K Showcase ویژگی ها و به روز رسانی های جدیدی را در خود جای می دهد. با پیشرفت، بازیکنان می توانند شخصیت ها، لباس ها و میدان مسابقات جدید را باز کنند.

WWE 2K22 دارای حالت جدیدی به نام MyFACTION خواهد بود که بازیکنان قادرند با جمع‌آوری، مدیریت و ارتقای سوپراستارهای WWE با به‌روزرسانی‌های منظم و رویدادهای هفتگی، یک Wrestling stable یا تیمی از کشتی گیرهای حرفه ای بسازند. این حالت دارای تمامی بازیکنان در طول تاریخ WWE خواهد بود.

حالت Universe با چندین بروزرسانی از جمله امکان تغییر زاویه دوربین در حین تماشای مسابقات، باز گشته است. از دیگر ویژگی های جدید می توان به بازی کردن منحصراً به عنوان یک سوپراستار، تنها بر روی مسابقات و داستان های آنها اشاره کرد.

MyGM که قبلا با نام GM Mode شناخته می‌شد، برای اولین بار پس از WWE SmackDown vs. Raw 2008 در سال 2007 به این سری بازگشت. بازیکنان می توانند بین سونیا دویل، آدام پیرس، ویلیام ریگال، شین مک ماهون، استفانی مک ماهون یا یک شخصیت سفارشی خود یکی را برای کنترل یکی از چهار برند WWE: Raw، SmackDown، NXT، یا NXT UK انتخاب کنند.

بازیکنان می‌توانند در حالی که تلاش می‌کنند برند "Premier" در WWE را ایجاد کنند، نمایش‌های کشتی را در سالن‌های ورزشی دبیرستان و در تلویزیون پربیننده رزرو کرده، سوپراستارها را پیش‌نویس، قراردادها را مدیریت و هزینه‌ها را کنترل کنند.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 64-bit
Processor:Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150 (AVX - Compatible processor)Intel i7-4790 / AMD FX 8350 (AVX - Compatible processor)
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480GeForce GTX 1070 / Radeon RX 580
DirectX:Version 12
Storage:60 GB available space
DirectX:DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes:At least 4 GB Video MemoryAt least 6 GB Video Memory