توضیحات

Wonder Blade یک بازی اکشن Beat 'em Up و آرکید با نمای دو بعدی می باشد که توسط استودیو PUPPET DEPOT GAME ساخته شده و شرکت East2west Games آن را در تاریخ 28 اکتبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز و پیش از آن برای Android, iOS و PS4 منتشر کرده است. Wonder Blade یک بازی آرکید و اکشن جذاب است که با طرح‌‌های کارتونی و گیم‌ پلی هیجان انگیزش، طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده است. در ابتدای بازی، بازیکنان به عنوان مرحله‌ی آموزشی باید با چند سری از شوالیه‌ها مبارزه کنند تا بتوانند به عنوان بهترین مبارز، دل دختر پادشاه را به دست بیاورند. این مرحله بیشتر برای آشنایی بازیکنان با کنتر‌ل‌‌ها و مکانیزم‌های بازی است که البته در ابتدا برای بسیاری از بازیکنان سخت و دشوار خواهد بود. پس از اتمام این مرحله ، یک شوالیه بدجنس از راه می‌رسد و دختر پادشاه را می‌رباید. طبق معمول ، همان همیشگی !

گیم‌پلی بازی Wonder Blade همانند سایر بازی‌های هم سبک خود یک تجربه‌ی سراسر اکشن و چالش برانگیز است. یکی از نکات جذابی که بازیکنان از همان ابتدای بازی با آن رو‌به‌رو خواهند شد، این است که درجه سختی بازی بالا است و برای پشت سر گذاشتن باس‌فایت‌های هر مرحله باید تمام توان خود را به کار بگیرند. البته این موضوع به معنی بی‌منطق بودن بازی و غیر قابل شکست بودن باس‌های هر مرحله نیست؛ بلکه بازیکنان باید به یک سطح از مهارت و تخصص در گیم‌پلی و اکشن بازی برسند تا بتوانند باس‌های بازی را از پیش روی بردارند.

از لحاظ تجربه‌ی بصری نیز Wonder Blade یک اثر رنگارنگ و خوش کیفیت است و بازیکنان در مبارزات خود با انیمیشن‌های جذابی رو‌به‌رو می‌شوند. طراحی مراحل متفاوت و باس‌های مخصوص هر مرحله بسیار خوب و متنوع انجام شده تا بازی برای بازیکنان یکنواخت و تکراری نشود. طراحی‌های رنگی اما ساده‌ی بازی باعث شده تا بازیکنان بتوانند به راحتی با بازی ارتباط برقرار کنند و در دنیای آن به ماجراجویی بپردازند.

منبع توضیحات : زومجی

تصاویر بازی Wonder Blade :

تریلر بازی Wonder Blade :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: Dual Core CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 or above
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Any

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Any