توضیحات

Wolfenstein: The New Order عنوانی مهیج در سبک اکشن ماجراجویی و شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیو Machine Games توسعه یافته و کمپانی مطرح Bethesda Softworks آن را در تاریخ 19 می 2014 برای کنسول های PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One  وسیستم عامل ویندوز منتشر کرد. Wolfenstein: The New Order دنباله ی نسخه های قبلی خود با نام های Wolfenstein (2009) و همچنین Return to Castle Wolfenstein (2002) است. داستان بازی به جنگ جهانی دوم بر می گردد اما با اندکی تغییر. این بار، آلمان نازی در جنگ جهانی دوم پیروز شده است. این دفعه با پیروزی آلمان ها، تکنولوژی پیشرفت چشمگیری کرده است. داستان اصلی بازی، در سال 1960 جریان دارد و یک پیروزی غرورمند و زیبا برای آلمان ها، ترسیم شده است اما به چه قیمت؟ آمریکا پس از اینکه مورد اصابت بمب های اتمی آلمان ها قرار گرفت، تسلیم شد، مسکو در آتش به خاکستر تبدیل شد، گروه ضربت چین به کلی از بین رفت و جهان در برابر آلمان ها، زانو زد. هیچ شخصی جرئت ندارد در برابر آلمان ها کوچکترین مقاومتی نشان دهد به جز یک مرد ...

یک مرد که کشورش را می پرستد و همچنان با نازی ها مبارزه می کند. شخصی با نام William “B.J.” Blazkowicz. او قصد مقاومت دارد تا عبرتی برای دیگر ملت ها شود و به راستی که با تمام وجودش مبارزه می کند. شما در بازی، قدرت و شکوه آلمان ها را مشاهده می کنید. این بار جهان را در تصرف نازی ها می بینید و پیشرفت هایی که در تکنولوژی ایجاد شده است، کار را برای شما سخت تر می کند. از همان ابتدا که بازی را شروع می کنید، صحنه های هیجان انگیز شروع می شوند و شما را به شدت درگیر می کند. داستان بازی هیچ گاه تکراری نمی شود و شما به سختی می توانید پیش بینی کنید که چه اتفاقی قرار است در بازی رخ دهد. یکی دیگر از جالبی های داستان Wolfenstein: The New Order این است که در ابتدای بازی، شما با یک انتخاب سخت مواجه می شوید که داستان بازی را به کل عوض می کند. این امر باعث می شود که بازی ارزش دوبار تمام کردن را داشته باشد چرا که در هر دفعه، با داستانی متفاوت رو به رو هستید.

گیم پلی Wolfenstein: The New Order، از جذاب ترین قسمت های بازی است. گیم پلی بازی با توجه به تکنولوژی که نازی ها در سال 1960 به دست آورده اند، تنظیم شده است. بازی در 1960 نازی ها جریان دارد و تکنولوژی این زمان، اسلحه های گوناگون و قدرتمندی را به وجود آورده است. وجود اسلحه های بزرگ و قدرتمند در بازی، باعث می شود که بازی در زمان نبردها، بسیار خشن شود. یکی از عواملی که هم بازی را خشن تر کرده است و هم آن را به شدت جذاب تر کرده است، توانایی استفاده از دو اسلحه همزمان است. جذابیت بسیار زیاد در این قسمت، به دلیل خشن بودن بسیار زیاد آن است و همین عامل باعث می شود که بازی از هیجان به شدت بالایی برخوردار شود. شما از کشتن نازی ها لذت خواهید برد و تنوع بسیار زیاد اسلحه و ارتقا پذیری آنها، شما را در این راستا هیجان زده تر می کند.

در شروع اکثر ماموریت ها، شما توانایی آن را دارید که به صورت مخفی کاری در بازی عمل کنید. پشت دشمنان بروید و با چاقو آنها را از پا در آورید و یا از اسلحه های صدا خفه کن دار استفاده کنید. محیط Wolfenstein: The New Order، گسترده است و اشیای زیادی در محیط بازی پنهان شده است. همین امر باعث می شود تا بازیکن به گشتن در محیط بزرگ بازی، ترقیب شود. کم بودن تیر اسلحه، باعث می شود که شما در محیط بازی به جستجوی تیر بپردازید که اکثر مواقع، 45 یا 30 گلوله در محیط به طور یکجا پیدا می شود. وجود بسته های جان در محیط، یکی از عوامل دیگری است که باعث می شود که شما در محیط به گردش بپردازید. جعبه هایی نیز در بازی هستند که ارتقا دهنده اسلحه هستند و با گرفتن آنها، اسلحه ای را که در دست دارید را ارتقا می دهند. ارتقاهایی که بازی را تا حد قابل توجهی عوض می کنند و بازیکن را شگفت زده خواهند کرد.

منبع متن : گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order :

تریلر بازی Wolfenstein: The New Order :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7/Windows 8
Processor: Intel Core i7 or equivalent AMD
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
Storage: 50 GB available space