توضیحات

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی می باشد که توسط Cyanide Studio توسعه یافته و شرکت Nacon آن را در تاریخ 4 فوریه 2021 برای کنسول های Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Werewolf: The Apocalypse - Earthblood بخشی از مجموعه‌ی World of Darkness است. دنیای World of Darkness شامل موجودات ماوراء الطبیعه‌ای به مانند خون‌آشام‌ها و گرگینه‌ها می‌‌‌شود. برخلاف خون‌آشام‌ها که سعی می‌کنند خود را با جامعه‌ی انسان‌ها ادغام کنند، گرگینه‌ها گوشه‌نشین هستند، در حاشیه‌ی طبیعت زندگی می‌کنند و با نیروهایی که سیاره را فاسد و آلوده می‌کنند می‌جنگند. داستان بازی در شمال غربی آمریکا روایت می‌شود. بازی‌بازان در نقش گرگینه‌ای به‌نام Cahal بازی می‌کنند. Cahal به‌طور تصادفی یکی از اعضای قبلیه خود را به قتل رسانده و همین موضوع او را مجبور به ترک قبلیه و سفر به شمال غربی آمریکا می‌کند. Cahal به مبارزه با سازمان قدرتمند Pentex می‌رود که اقدامات آن‌ها محیط زمین را آلوده و آسیب‌دیده ساخته است.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood یک بازی جهان‌باز نیست اما به جای آن چندین منطقه‌ی بزرگ HUB دارد که بازی‌بازان می‌توانند در آن به کاوش بپردازند. این HUBها در مناطق مختلف شمال غربی آمریکا واقع هستند و هریک از آن‌ها تعدادی آیتم کالکتیبل و فعالیت‌های فرعی یا اختیاری را به همراه دارند. بازی‌بازان همچنین قادر هستند به Penumbra سفر کنند که قلمرویی بین جهان‌های فیزیکی و معنوی است. این قلمرو چالش‌ها و فعالیت‌های منحصر به‌فرد خود را دارد.

یکی از بخش‌های بسیار جالب بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood، گیم‌پلی و مبارزات آن است. با توجه به فرضیه‌ی گرگینه‌ها، تغییر شکل امری مهم در روند مبارزات، گشت‌وگذار و سایر زمینه‌های بازی است. همچنین Cahal می‌تواند به سه حالت تغییر شکل دهد. اولین آن‌ها حالت انسانی Cahal است که Homid نام دارد. Homid حالت اصلی و پیش‌فرض شما خواهد بود و از طریق این حالت با سایر شخصیت‌ها ارتباط برقرار می‌کنید. Cahal در حالت انسانی می‌تواند کامپیوترها را هک کرده و قطعات الکترونیکی را دستکاری کند. او همچنین یک تیر و کمان هم دارد تا با آن دشمنان را از فاصله‌ی دور به‌طور مخفیانه از پای در آورد. به‌طور کلی حالت Homid برای بخش مخفی‌کاری بسیار مناسب است.

Lupus دومین حالت بازی است که در آن Cahal به یک گرگ تبدیل می‌شود. در این حالت کسی به پای سرعت و چابکی شما نمی‌رسد. اگر بخواهید از دست دشمنان فرار کنید، کاور خود را بدون دیده شدن تغییر داده یا از منافذی بسیار کوچک رد شوید، چابکی حالت Lupus به کار شما می‌آید. سومین حالت بازی، Crinos نام دارد که شاید از همه نیز جالب‌تر باشد، زیرا در این حالت، Cahal به یک گرگینه تبدیل می‌شود. بنابراین حالت Crinos برای مبارزات تن به تن و نزدیک بسیار کارآمد است. Crinos تهاجمی، قدرت‌مند و بزرگ است و با رفتن به این حالت، Earthblood به یک بازی تماما اکشن و سریع تبدیل می‌شود.

با توجه به اینکه در نقش یک گرگینه بازی می‌کنید، پس منطقی است که یک قدرت خاص هم داشته باشید. قدرت خاص شما در این بازی Frenzy نام دارد. در طول بازی باید به مبارزه با دشمنان بپردازید تا نوار مربوط به این قدرت پر شود. هنگام پر شدن نوار آن، بازی‌بازان می‌توانند خشم خود را تخلیه کنند. با فعال شدن Frenzy، حملات خاص و حرکات سریع و قدرت‌مندی در اختیار خواهید داشت. یکی از مکانیک‌های کلیدی بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood، میزان RAGE است. مواردی به مانند انتخابات اشتباه در مکالمات و تماس با آیتم‌هایی خاص در دنیای بازی، باعث افزایش میزان RAGE در Cahal خواهند شد. اگر میزان RAGE شما به حداکثر برسد، Cahal به‌طور خودکار به گرگینه تبدیل می‌شود و کنترل آن را از دست می‌دهد. بدین ترتیب هیولای درون شما تا زمانی که تمام شخصیت‌های نزدیک خود را نکشد آرام نمی‌گیرد و دوست یا دشمن برایش مهم نیست.

منبع متن : گیم‌ پالت

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 اجرا می شود و بر روی ویندوزهای دیگر اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood :

تریلر بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8370
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon HD 7790, 1 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780, 3 GB | AMD Radeon R9 290, 4 GB