توضیحات

Watch Dogs: Legion عنوانی مورد انتظار در سبک اکشن ماجراجویی و جهان باز می باشد که توسط استودیو Ubisoft Toronto توسعه یافته و کمپانی بزرگ Ubisoft آن را در تاریخ 29 اکتبر 2020 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. داستان Watch Dogs: Legion در آینده ای نه چندان دور در لندن جریان دارد. لندنی پر از تکنولوژی های جدید، سیستم های نظارت، Drone ها و هر چه که فکرش را بکنید. در این بین گروه بزرگ هکرها به نام Dedsec, متهم شده اند که بمب گزاری های لندن را انجام داده اند. مسأله ای که طبیعتا دروغ و پاپوش از جانب دشمن و رقیبشان گروه Zero Day است. اتهام بمب گزاری، اتهام بزرگی است و به همین دلیل، Dedsec برچسب تروریستی پیدا کرده و اعضای مختلف آن یا کشته شدند، یا متواری گشتند یا دستگیر شدند. لندن نیز در آشوب کامل قرار دارد و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند. مشکلاتی که هر لحظه می توانند مانند آتش زیر خاکستر عمل کنند. گروه Dedsec نیز که بسیاری از اعضای کلیدی خود را از دست داده، شروع به عضوگیری می کند تا دوباره به صحنه بازی برگردد.

برجسته ترین نکته Watch Dogs: Legion این است که بار داستان و اتفاقات، بر عهده یک نفر یا یک گروه چندنفره نیست بلکه بسیاری از مردم لندن می توانند قهرمانان داستان باشند. در واقع تک تک NPC هایی که همواره بدون اهمیت دادن از کنارشان می گذشتیم، اکنون می توانند یک شخصیت کلیدی و اثرگذار باشند. نحوه کار به این نحو است که اگر فردی دید مثبت به گروه Dedsec داشته باشد، شما می توانید بعد از انجام دادن مرحله و درخواستی برای آن فرد، او را جذب کنید. و خب طبیعتا می توانید ویژگی های افراد مانند پیشینه یا Background, حرفه و شغل، قابلیت های خاص، سلاح هایی که می توانند استفاده کنند و دیگر موارد را ببینید و اگر فردی را ارزشمند یافتید، برای عضوگیری اقدام کنید.

گیم پلی بازی، ترکیبی است از تمامی ویژگی های دو نسخه اول با یکسری المان های جدیدتر. لندن بستری است برای کاوش، هک کردن، کشتار و موارد دیگر. اما همچنان هک کردن هسته اصلی تمام اتفاقات بازی به شمار می آید. در واقع باید گفت آزادی عملی که بازی پیش پای بازیبازان می گذارد بسیار تحسین برانگیز است. فرض کنید که قرار است وارد پایگاه دشمنان شده و چیزی از آنجا بدزدید. اولین انتخاب شما می تواند این باشد که همه را از پای درآورده و حمام خون به راه بیاندازید. گزینه دوم، اما راه متفاوتی را پیش روی شما می گذارد. با هک کردن دوربین ها، درهای الکترونیک و بخش های دیگر، می توانید به نوعی حرکات خود را مدیریت کنید که به شکلی بسیار کم سر و صدا و در حین حال موفق بتوانید Objective مورد نظر را انجام دهید.

منبع متن : گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 (x64)
Processor:Intel Core i5-4460 3.2 GHz, AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHzIntel Core i7-4790 3.6 GHz, AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Memory:8 GB (Dual-channel setup)
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 970/GeForce GTX 1650 (4 GB VRAM)NVIDIA GeForce GTX 1060/GeForce GTX 1660 Super (6 GB VRAM)
Storage:45 GB