توضیحات

Visage عنوانی خوش ساخت در سبک ترسناک و بقا می باشد که کار ساخت و انتشار آن را تیم مستقل SadSquare Studio بر عهده داشته و آن را در تاریخ 30 اکتبر 2020 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Visage بیش از این که یک بازی با صحنه‌های ترسناک ناگهانی باشد، یک بازی ماجراجویی/سینمایی ترسناک خواهد بود که در ساخت آن از آثاری مثل P.T و بازی کلاسیک Phantasmagoria که در سال ۱۹۹۵ عرضه شده بود، الهام گرفته شده است. بازی کاربر را در نقش مالک یک خانه‌ی قدیمی در سال ۱۹۸۰ قرار می‌دهد؛ مالکیت این خانه در طول قرن‌ها بین افراد خانواده دست به دست شده است. همچنین با وجود سپری شدن سال‌های طولانی از ساخت، هیچ پوسیدگی یا خرابی در خانه دیده نمی‌شود. کاربر باید به جستجو در خانه و محیط اطراف آن بپردازد تا پرده از راز‌های موجود بردارد. بازیکن با ادامه‌‌ی بازی متوجه می‌شود که عاملی وی را از ادامه باز می‌دارد و اجازه‌ی کشف دلایل اتفاقاتی نظیر مرگ وحشتناک پیشینیان را نمی‌دهد.

وقایع بازی Visage در یک خانه‌ی بزرگ جریان دارد که در آن اتفاقات وحشتناکی رخ داده است. شما در بین راهرو و اتاق‌های این خانه‌ی بزرگ رفت و آمد خواهید کرد و در هزارتوهای بی‌انتهایی گرفتار می‌شوید. این محیط پیچیده و خالی از زندگی شما را به جاهایی می‌برد که حتی تحمل تصور آن را هم ندارید. این خانه با گذشته‌ای وحشتناک خو گرفته است. خانواده‌ها توسط اعضای خانواده خود به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسیدند، مردم دیوانه شدند، بسیاری خودکشی کردند و برخی وقایع وحشتناک دیگر نیز رخ داده‌اند. بازی‌بازان بخش‌هایی از گذشته‌ی تاریک را زنده خواهند کرد و هر یک از بخش‌ها شما را وحشت‌زده می‌کند.

خانواده‌هایی که در این خانه مرده‌اند، شما را آزار می‌دهند و بی‌قرار می‌کنند. آن‌ها هر حرکت شما را دنبال کرده و از هر گوشه و کنار شما را تماشا می کنند. همچنین با ذهن شما بازی کرده و سعی می‌کنند به شما حمله کنند. در بازی Visage شما بی‌دفاع خواهید بود. هیچ سلاحی نمی‌تواند شما را از شر افراد وحشتناکی نجات دهد که از هر گوشه و کنار تحت تعقیب آن‌ها قرار می‌گیرید. شما قادر خواهید بود با محیط اطراف تعامل داشته باشید و مواردی را جستجو کنید که به شما کمک می‌کنند از این کابوس فرار کنید یا شما را بیشتر به درون آن بکشاند. مردن بخشی از بازی است. شما باید به هر قیمتی از رعب و وحشت اجتناب کنید، زیرا موجودات تاریک جذب آن می‌شوند. سالم نگه داشتن ذهن تا حد ممکن شما را از پیوستن به جمع مردگان بازمی‌دارد. انجام چنین کاری آسان نخواهد بود و شما باید از روش‌هایی مثل ماندن در روشنایی و برای جلوگیری از دیوانه شدن استفاده کنید.

منبع متن : زومجی و گیمفا

تصاویر بازی Visage :

تریلر بازی Visage :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Ryzen™ 3
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 950 or AMD Radeon™ R7 370
DirectX: Version 10
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Ryzen™ 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480
DirectX: Version 12
Storage: 10 GB available space