توضیحات

Viking Vengeance یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی و هک اند اسلش همراه با عناصر روگ لایت می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Lowpoly Interactive بوده و آن را در تاریخ 8 آپریل 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Viking Vengeance یک نقش آفرینی اکشن و خشن همراه با عناصر سبک روگ لایت و سیاهچال نوردی است که در یک دنیای خیالی تاریخی جریان دارد. شما در این بازی نقش یک تمپلار با عقاید کفر آمیز را برعهده دارید که در پی آن است ریشه های خود را دوباره کشف کند و می آموزد از قدرت خدایان نورس در تلاش برای تغییر سرنوشت مردم خود و متوقف کردن راگناروک استفاده کند. همانطور که از اسم بازی پیداست این عنوان در مورد افسانه های نورس و وایکینگ ها می باشد و طراحی مراحل و مکان ها و همچنین شخصیت ها و دشمنان نیز برگرفته از این افسانه ها می باشد.

در Viking Vengeance پرستش خدایان مختلف یکی از اصول اصلی گیم پلی می باشد. دعا کنید و برای خدایان قربانی کنید تا سبک های مبارزات جایگزین و قابلیت های ویژه را باز کنید. هر خدا منحصر به فرد است و با مجموعه ای از قدرت ها و توانایی های خاص خود همراه خواهد شد. با پر کردن نوار ارادت خود می توانید قدرت آنها را باز کنید. هرچه بیشتر آنها را پرستش کنید ، کاراکتر شما سریعتر پیشرفت می کند ، اما غفلت از او نیز ممکن است او را عصبانی کند. به نمود خدایان بر روی زمین تبدیل شوید و از چکش ثور استفاده کنید ، از مهارتهای شیطانی لوکی یا قدرت اودین برای درهم شکستن دشمنان خود و انتقام جویی برای مردم خود استفاده کنید.

در Viking Vengeance دو کلاس مختلف وجود دارد که هرکدام دارای تجهیزات و سلاح های منحصر به فرد هستند. شخصیت ها از نظر بصری متمایز هستند و به مهارت ها و موارد مختلفی که باید در ترکیب با مکانیک عبادت استفاده شوند دسترسی دارند. این ترکیبات هر بار تجربیات منحصر به فردی را ارائه می دهند و بر نحوه مبارزات شما تأثیر می گذارند. ارتقا سطح در این بازی شامل انتخاب مهارتهای جدید متفاوت ، ارتقاء مهارتهای قدیمی متناسب با سبک بازی مورد نظر شما یا تجهیزات جدید است که می تواند متناسب با نیازهای شما ارتقا یابد. از محیط و فیزیک بازی می توان برای برتری در جنگ استفاده کرد. دشمنان خود را با چکش ثور در آتش سوزی های رعد و برق های مداوم خود بیندازید ، دشمنان را فریب دهید تا در تله ها ، یخ شکسته ، صخره ها سقوط کنند یا از خنجرهای مسموم لوکی استفاده کنید که پس از استفاده از آواتار او برای همیشه روی زمین باقی می مانند.

تصاویر بازی Viking Vengeance :

تریلر بازی Viking Vengeance :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 @ 2.50 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space