همراه ما در اینستاگرام باشید!

مطالب اخیر

آموزش های پیشنهادی فرادرس

 

دانلود بازی Vampyr v1.1.7 نسخه GOG, Masquerade برای کامپیوتر

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانلود بازی Vampyr v1.1.7 نسخه GOG, Masquerade برای کامپیوتر

Vampyr عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی و ترسناک  با محیطی جهان باز می باشد که توسط استودیو Dontnod Entertainment توسعه یافته و کمپانی Focus Home Interactive آن را در تاریخ 4 ژوئن 2018 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. داستان بازی در سال ۱۹۱۸ در لندن و در دوره اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی رخ می دهد و شما در آن در نقش یک پزشک به نام Jonathan E. Reid که تبدیل به خون آشام شده است قرار می گیرید. مدام در درون او بین عمل به قسم های پزشکی اش و “تقویت جنبه انسانی” و رفع عطش خون با تغذیه از مردم و “تقویت وجهه خون آشام بودن” کشمکش و درگیری وجود دارد و شما هستید که باید تصمیم بگیرید که وی چگونه عمل کند. خلاصه این که شما به عنوان بازیباز باید انتخاب کنید که پروتاگونیست بازی یک خون آشام روانی خونخوار و دیوانه باشد که همه را می کشد و زندگی مردم و شهر لندن را نابود می کند یا این که بیشتر یک پزشک باشید و به سمت کشتار کمتر و یا حتی بدون هیچ کشتاری بازی را پیش ببرید.

از منظر گیم پلی، VAMPYR یک بازی اکشن نقش آفرینی با زاویه دوربین سوم شخص است که شما در آن کنترل پروتاگونیست بازی Jonathan E. Reid را بر عهده می گیرید. وی دکتری است که تبدیل به خون آشام یا ومپایر شده و حالا عطش و تشنگی خون، مدام او را تحریک به کشتن افراد بی گناه برای نوشیدن خون می کند. برای انجام صحیح این منظور او باید کاملا از هدفش اطلاعات به دست بیاورد و در موردشان تحقیق کند و مدارک و شواهد جمع نماید. تمامی و تک تک کسانی که در بازی هستند می توانند به عنوان هدف انتخاب شوند و البته تک تک کارهایتان هم عواقب خواهد داشت که بر روی زندگی مردم و شهروندان لندن اثر خواهد گذاشت. با استفاده از قابلیت “Mesmerise” می توانید رفتار هدف های ضعیف تر را تعیین کنید و مثلا آن ها را وادار کنید که اطلاعات مهمی را برایتان فاش کنند یا آن ها را به سمت مناطق خلوت بفرستید تا بتوانید با راحتی بیشتر و بدون مبارزه و… از آن ها تغدیه کنید. تغذیه کردن از خون انسان باعث می شود که قدرت ها و قابلیت های جدید خون آشامی برای شما باز شوند.

در VAMPYR یک درخت مهارت نیز وجود دارد که مانند هر بازی نقش آفرینی دیگری، برای بهبود و ارتقای مهارت های شخصیت اصلی استفاده می شود. این بهبودها و ارتقاها را باید از طریق کسب امتیاز تجربه یا XP آزاد نمایید که این امتیازات تجربه را یا از طریق خون و یا از طریق انجام تحقیقات باید به دست آورید. شهر لندن که محیط کلی بازی را شکل می دهد در یک قالب “نیمه جهان آزاد” در اختیار شما برای گشت و گذار و اکتشاف قرار دارد و شامل ۴ ناحیه و منطقه مجزا می شود که هر ۴ منطقه بسته به اعمال و کارهای بازیباز می توانند کاملا نابود شوند. هر یک از ۴ منطقه و ناحیه بازی بر اساس متوسط وضعیت سلامتی شهروندان آن بخش، امتیازی خاص دارد و شما می توانید از طریق راهیابی یا آیکون های مختلف، مسیر های خود و ماموریت ها و اهداف و …. را در شهر لندن شناسایی نمایید که از این نظر و در زمینه تنوع کارها و فعالیت های قالب انجام و تحقیقات و … شاهد تنوع خوب و مناسبی در بازی هستیم که می تواند ساعات سرگرم کننده ای را برای شما رقم بزند.

VAMPYR از منظر اکشن و مبارزات نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. شخصیت اصلی می تواند از سلاح های مختلف مبارزات نزدیک مثل اره و یا سلاح های دور زن مثل ریوولور در مبارزات استفاده نماید. همچنین می توانید از کمبوهای ۳ ضربه ای و غلت زدن و جاخالی دادن و دفع کردن حملات و رد کردن ضربات و… در مبارزات با دیگر ومپایرها استفاده نمایید. همچنین شما قابلیت استفاده از قدرت های خون آشامی بسیار جذاب و جالب را نیز دارید که تنوع و لذتی خاص به مبارزات بازی بخشیده اند. در واقع شما می توانید بازی را بدون کشتن حتی یک نفر نیز به پایان برسانید و این گونه جایگاه پزشک بودن و انسانیت شخصیت اصلی تقویت می شود اما از طرفی دیگر در این حالت، او بسیار ضعیف می شود و تقریبا قابلیت ارتقا و لول زدن را ندارد. در این حالت که هیچ کس را نکشید یکی از ۴ پایان مختلف بازی برایتان باز خواهد شد. انتخاب بین گزینه ها و دیالوگ های مختلف نیز در بازی وجود دارد که تصمیم و انتخاب بر عهده بازیباز است و بر این اساس نیز داستان بازی جلو می رود.

منبع متن : گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Vampyr :

تریلر بازی Vampyr :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 (64-bits)
Processor: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / Radeon R7 370
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 (64-bits)
Processor: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB, GeForce GeForce GTX 970 / GTX 1060 / Radeon R9 390
Storage: 20 GB available space

راهنمای نصب نسخه GOG :

 • دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. در غیر این صورت سرعت نصب بازی کاهش یافته و حتی ممکن است آنتی ویروس برخی از فایل های بازی را بعنوان ویروس تشخیص داده و حذف کند و باعث اخلال در فرآیند نصب بازی و یا اجرای بازی شود.
 • فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. پس از استخراج نیازی به استفاده از نرم افزارهای مدیریت فایل ISO نظیر DAEMON Tools نخواهید داشت و به راحتی می توانید با استفاده از فایل Setup بازی را نصب کنید.
 • برای نصب آپدیت ها و بسته های الحاقی ، مسیر پیش فرض نصب را تغییر ندهید و به نصب بازی بپردازید.
 • برای فعالسازی بسته الحاقی بازی ، فایل موجود در پوشه DLC را نیز نصب نمایید.

نکته در مورد نسخه Masquerade :

در این نسخه هیچ تغییری در فایل های بازی اعمال نشده و تنها با استفاده از تکنیک مخصوصی این بازی فشرده سازی شده که مدت زمان نصب بازی متناسب با قدرت سخت افزاری رایانه شما بیشتر از نسخه اصلی خواهد بود. این نسخه از روی نسخه GOG فشرده سازی شده و از این رو می توانید آپدیت هایی که در آینده برای این بازی منتشر می شود را بر روی این نسخه نیز اعمال کنید.

پیش نیازهای بازی:

برای اجرای بدون مشکل این بازی در رایانه خود، اطمینان حاصل فرمائید که آخرین نسخه درایورها و مکمل های بازی بر روی رایانه شما نصب شده است. در زیر لیستی از این درایورها و مکمل ها قرار داده شده که در صورت اجرا نشدن بازی می بایست آنها را نصب کنید:

 • مجموعه Microsoft .Net Framework: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • مجموعه DirectX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • درایورهای کارت گرافیک NVIDIA (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت NVIDIA): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • درایورهای کارت گرافیک AMD (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت AMD): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • درایورهای کارت گرافیک Intel (در صورت استفاده از گرافیک های On-Board شرکت Intel): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • مجموعه Microsoft Visual C++ Runtime: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
 • نرم افزار NVIDIA PhysX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.

سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

 1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
 2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
 3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
 4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
 5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

پاسخ شما:

برچسب ها

ادامه لیست

مطالب مرتبط