توضیحات

Urban Trial Tricky یک بازی آرکید در سبک مسابقه ای و ورزشی می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Tate Multimedia بوده و آن را در تاریخ 22 جولای 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. رفته رفته در دو نسل گذشته بازی هایی با ژانر های موتور سواری و انجام حرکات نمایشی روی موتور و دوچرخه بر روی سطح های شیب دار و موانع بین گیمرها و بازی های آرکید طرفداران خود را به دست آورده است. Urban Trial Tricky نیز یکی از همین بازیهاست که در آن بازیکن باید با مدیریت و ترکیب مهارت ، زمان بندی و تقسیم تایم مناسب و ترکیب مواد موجود و اکسیر های موجود در نقاط مختلف نقشه به امتیاز و ستاره های مد نظر و حد نصاب مشخص شده برسد تا بتواند مرحله ی مربوطه را رد کرده و وارد مرحله جدید شود.

این بازی دارای یک شخصیت است که با یک‌ موتور نه چندان حرفه ای و حدوداً مبتدی و آماتور شروع می شود و رفته رفته در روند بازی با رد کردن مراحل و به دست آوردن ستاره ها و کاپ های بیشتر می توانید آن را نیز شخصی سازی کنید که دسترسی به مواردی مانند رنگ پوست و لباس ها دارید. Urban Trial Tricky با گرافیک سه بعدی و در حالت رفت و برگشت منتشر شده و از نظر بصری بسیار سرم گرم کننده و خنده دار به نظر می رسد زیرا برخورد های شدید به صورت غیر طبیعی و با ظاهری خنده دار و محیط گرافیکی رنگارنگ بازی و استفاده از عناوینی مانند خوراکی ها ، ابر های رنگی ، گذر گاه هایی از جنس رنگین کمان و … کمک می کنند این بازی را برای رنج کم سن نیز مهیج تر و خنده دار تر میکند و جلوه ی فان به بازی می دهد.

به طور کلی سه بخش مختلف برای تجربه کردن در بازی Urban Trial Tricky وجود دارد که شامل بخش‌های Trick ،Timed و Competition می‌شود. در بخش Trick شما باید خیلی چابک و متمرکز عمل کنید. اینجا همه چیز در مورد انجام حرکات نمایشی و فوق‌العاده خواهد بود تا بتوانید امتیاز بیشتری از این راه کسب نمایید. در بخش Timed شما باید در مدت زمان کمتری خود را به هدف برسانید و یا اینکه در یک مدت معین یک چالش یا ماموریت را با موفقیت پشت سر گذارید. و اما در آخرین بخش یعنی Competition شما باید به رقابت با سایر بازی‌بازان چه به صورت آفلاین و چه به صورت آنلاین بپردازید و در حین این رقابت هم ماموریت‌هایی از بخش Trick پیش روی شما قرار خواهد گرفت و هم از قسمت Timed چالش‌هایی برای شما در نظر گرفته می‌شود که باید در رقابت با حریفان خود آن‌ها را به انجام برسانید.

طراحی هنری و جلوه‌های بصری بازی Urban Trial Tricky بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند و به خوبی محیط‌های روشن و رنگارنگ بازی را به نمایش می‌گذارند. هر مرحله از بازی علاوه بر اینکه چالش‌ها و موانع خاص و منحصر به فرد خود را دارد، دارای یک طراحی و پس زمینه‌ی کاملا متفاوت و زیبا خواهد بود که آن را از سایر مراحل به صورت کامل متمایز می‌کند. به طور کلی بازی Urban Trial Tricky دارای مراحل زیادی نخواهد بود و تجربه‌ی کوتاهی است اما چون برای باز کردن مراحل جدید شما نیاز به کسب ۵ ستاره از هر مرحله را دارید، می‌تواند شما را به تجربه‌ی چندباره‌ی مراحل و چالش‌های خود دعوت نماید.

منبع متن : گیمینگلز و گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Urban Trial Tricky :

تریلر بازی Urban Trial Tricky :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 or newer 64-bit
Processor: i5 3rd generation
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card