توضیحات

Unto The End عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و پلتفرمر با فضای دو بعدی می باشد که توسط تیم 2Ton Studios توسعه یافته و شرکت Big Sugar آن را در تاریخ 9 دسامبر 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرده است. بازی Unto The End یک ماجراجویی خشن و بی‌رحمانه را تقدیم بازیکنان می‌کند که در آن مبارزه و پیکار آخرین موردی است که بازیکنان باید به آن روی آورند. جهان یخ‌زده‌ی بازی ، مکان آرام و متروکی است که سرنوشت یک پدر در آن رقم می‌خورد؛ پدری که تنها با یک شمشیر و خنجر باید سفر خطرناکی را برای بازگشت به آغوش خانواده و خانه آغاز کند. با این‌ حال باید دید که آیا پس از مبارزه با شرایط نامساعد جوی، کاوش در محیط و جان سالم به در بردن از حوادث پرمخاطره، خانواده‌‌اش او را در پایان این ماجراجوییِ بی‌رحمانه خواهند شناخت؟ این مورد کاملاً به شما بستگی دارد.

بازی Unto the End یک اثر اکشن دوبُعدی است که وقایع آن در ارتفاعات ناهموار و جان‌فرسا اتفاق می‌افتد. توسعه‌دهندگان این بازی اثری بقا محور با تمرکز روی داستان‌سراییِ محیطی خلق کرده‌اند که در آن مبارزه آخرین و مایوس‌کننده‌ترین گزینه‌ی پیش روی بازیکنان خواهد بود. دنیای پرمخاطره‌ی بازی مملو از تله‌های مرگبار، محیط‌های بی‌رحم و دشمنان بی‌باک است. شما با کاوش در محیط با موجودات دیگری روبه‌رو می‌شوید و بازی به‌جای قراردادن کورکورانه شما در دل جنگ، انتخاب‌هایی را پیش پای‌تان قرار می‌دهد که به درگیری‌های بی‌رحمانه ختم نمی‌شود.

در بازی مستقل Unto the End راه‌های مختلفی برای برخورد با موقعیت‌ها وجود دارد و شما می‌توانید از بین فرار، کمک، معامله‌ی کالا و مبارزه یکی را انتخاب کنید. این انتخاب‌ها به بازیکنان بستگی دارد و پیامدهایی را نیز به‌دنبال خواهد داشت. مبارزات شدیداً به خواندن حرکات حریف وابسته است و سازندگان می‌خواهند به بازیکنان بفهمانند که نیروی زیاد آن‌ها را به جایی نخواهد رساند. باتوجه‌به اینکه در سیستم مبارزات هر حرکتی جنبه‌ی منفی و مثبتی دارد و بیشتر مبارزات بازی به‌شکل نبرد‌های تن‌به‌تن دنبال می‌شود، هر نبرد حس حل‌کردن یک معمای رزمی را به بازیکنان القا می‌کند. جهان بازی چنان ساکت و آرام است که صدای برخورد شمشیرها، پاشیده‌شدن خون و ناله‌های حاکی از درد باعث می‌شود که نبردها بار دراماتیک داشته باشند.

یافتن مکانی برای روشن‌کردن آتش و ایجاد یک پناهگاه موقت، به بازیکنان اجازه می‌دهد که کمی استراحت کنند، بهبود یابند و پلک‌هایشان را روی هم بگذارند. کاراکتر اصلی بازی به‌هنگام خواب وارد یک صحنه‌ی خیالی می‌شود و براساس انتخاب‌های بازیکنان در طول مسیر، رویاها و کابوس‌هایی از خانواده‌ی خود می‌بیند. آیا آن‌ها از اعمال خونین شما وحشت خواهند کرد یا به مهربانی و مروتی که شما در شرایط سخت نشان دادید، افتخار می‌کنند؟ بازی Unto the End دنیایی را خلق می‌کند که دوری‌کردن از نزاع و درگیری ارزشمند است.

منبع متن : زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Unto The End :

تریلر بازی Unto The End :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later (64-bit)
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8/10 (64-bit)
Processor: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card