توضیحات

Until We Die عنوانی در سبک های بقا ، مدیریتی و دفاع از پایگاه با فضای دو بعدی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Pixeye Games بوده و آن را در تاریخ 3 ژوئن 2021 برای سیستم عامل ویندوز عرضه کرده است. بازی Until We Die به شکل واضحی با الهام‌گیری از سری Kingdoms ساخته شده اما تفاوت در اینجاست که این ساختار گیم‌پلی را با دنیای سری Metro ترکیب کرده است. داستان در کنار الهام‌گیری از فضای پساآخرالزمانی سری «مترو»، تا حدودی رمان جنگ دنیاها را هم در ذهن تداعی می‌کند. همزمان با بارش شهاب سنگ‌های عظیم، موجوداتی وحشتناک و فرازمینی روی کرۀ زمین پا می‌گذارند که تنها هدفشان کشتار بی حد و حصر ساکنان آن است. معدود افرادی که از حملۀ اولیه جان سالم به در برده‌اند، به تونل‌های زیرزمینی مترو پناه می‌برند و قسم می‌خورند که تا آخرین قطرۀ خون برای بقا و بازپس‌گیری سرزمین خود بجنگند. همین سوژۀ تکراری، بهانۀ خوبی بوده تا شاهد یک عنوان جذاب در ژانر دفاع از پایگاه اما با زاویۀ دوربین از کنار را شاهد باشیم.

در Until We Die ، کنترل رهبر یک جوخۀ مقاومت کوچک در اختیار شماست که باید در اطراف یک ژنراتور به مدت 28 روز در برابر حملات دشمنانِ بی‌رحم خود مقاومت کنید تا نیروی کمکی از راه برسد. در این راه سه منبع اصلی در اختیار شماست: ضایعات دور ریز که برای ساخت همه چیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، نیروهایی که در تمامی کارها از ساخت و ساز تا نبردهای مرگبار مشارکت می‎کنند و مواد غذایی که به عنوان دستمزد فردی که نیروهای تازه نفس و منابع اضافی برایتان می‌آورد به کار می‌رود. پیشروی در هر دو سوی چپ و راست تصویر امکانپذیر است و دشمنان هم در پایان هر روز از هر دو سو به شما حمله می‌کنند، پس گسترش پایگاه از هر دو سمت باید به شکلی متعادل انجام گیرد و نمی‌توانید استحکامات دفاعی یک طرف را به امان خدا رها کنید.

پیشروی بیشتر، امکان ساخت سازه‌هایی فراتر از دیوارهای دفاعی را فراهم می‌‌کند که می‌توان از آن‌ها برای تربیت نیروهای حرفه‌ای‌تر یا دسترسی به امکاناتی بهتر استفاده کرد و هر چه افراد و ابزار پیشرفته‌تری در اختیار داشته باشید، شانس موفقیت هم بیشتر است. اما باید در نظر بگیرید که Until We Die از آن دسته عناوینی نیست که به راحتی به نقطۀ پایانی آن می‌رسید و بارها و بارها طعم تلخ شکست را تجربه خواهید کرد. اما ساختار کلی تا حدی لذت بخش است که باز هم برای تنبیهی مجدد به خط مقدم بازگردید. خوشبختانه تا مناطق انتهایی چیزهای تازه‌ای درون بازی می‌بینیم، از سازه‌های جدیدی که امکانات تا دشمنان جدیدی که هر روزی که می‎گذرد بر تعداد و قدرت آن‌ها افزوده می‌شود.

منبع متن : بازی مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Until We Die :

تریلر بازی Until We Die :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual Core CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10
Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 960, Radeon RX 570 or equivalent with 4GB of video RAM
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible