توضیحات

Underhero یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی و پلتفرمر دو بعدی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Paper Castle Games بوده و آن را در تاریخ 19 سپتامبر 2018 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. Underhero در مورد یک مینیون خجالتی و کوچک است که کسی از او انتظاری ندارد و او را جدی نمی‌گیرد، اما به‌طور غیرمنتظره‌ای در مسیر خود به قهرمانی بدل می‌شود. بازی با این زمینه‌ی داستانی آغاز می‌شود که برای سالیان متمادی قهرمانان متعدد سرزمین Chestnut Kingdom برای نجات این سرزمین با موجودی به‌نام Mr. Stitches نبرد کرده‌اند و همواره پیروز شده‌اند و پس از آن دوباره برخاسته و این چرخه ادامه یافته است. شما در ابتدا کار خود را با یک قهرمان با تجربه و واقعی شروع می‌کنید که سطح مهارتش هم ۹۹ است! در همان ابتدا قهرمان قدرتمند شما طی یک حادثه مضحک می‌میرد و بازی سرنوشت نابودی اهریمن داستان را به مینیون کوچکی می‌سپارد که هیچکسی او را باور ندارد و سطح مهارتش هم صفر است.

داستان بازی Underhero شروع جالب و جذابی دارد که از همان شروع سعی دارد با طنز درون اثر مخاطبش را سرگرم‌ کند. یکی از قابل‌توجه‌ترین نکات این اثر، روابط جالب میان شخصیت‌های داستان و جهان آن است. دیالوگ‌های رد و بدل شده میان همراه همیشگی‌مان یعنی Elizabeth IV و دیگر مینیون‌ها یا حتی باس‌های بازی، نه‌تنها به گسترش روابط این شخصیت‌ها با همدیگر کمک می‌کند، بلکه از دل این روابط مکان و دنیای بازی هم ساخته می‌شود و حس پویاتری به‌ خود می‌گیرد و مخاطب به درک بیش‌تری از آن می‌رسد. به‌خصوص ارتباط Elizabeth IV با باس‌های بازی جذابیت زیادی دارد و بامزه بودنش باعث شده تا با شخصیت‌ آن‌ باس‌ها بیش‌تر آشنا شویم.

بازی Underhero یک پلتفرمر ساید اسکرولینگ است که المان‌های جذابی از ژانر نقش آفرینی را در خود جای داده است. یکی از جالب‌ترین نکات در مورد بازی این است که مبارزاتش نوبتی است. همین باعث شده تا تفاوتش در این زمینه با بسیاری از بازی‌های پلتفرمر دیگر مشهود باشد. همچنین با ارتقاهایی که در طول بازی می‌توانید فعال کنید، قدرت بیش‌تری می‌گیرید و کارتان راحت‌تر هم می‌شود. یکی از نکات جالب در مبارزات، استفاده و هوشمندی سازندگان از یکی از زمینه‌های داستانی بازی است. همانطور که گفته شد، شما قبلاً از مینیون‌های Mr. Stitches بوده‌اید و همه هم شما را به‌عنوان یکی از خدمتکاران دون‌پایه‌ی او می‌دانند. به همین خاطر، قبل از مبارزه می‌توانید با دشمنان سخن بگویید و اطلاعاتی از آن‌ها بگیرید. جالب‌تر این است که می‌توانید با خرج سکه به دشمنان به آن‌ها رشوه دهید و از مبارزه دوری کنید که پس از آن دیالوگ‌های بامزه‌ای هم بین کرکتر شما و دشمنتان رد و بدل می‌شود.

منبع متن : بازی سنتر

تصاویر بازی Underhero :

تریلر بازی Underhero :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 / AMD Quad-Core Processor A6
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512MB VRAM, EVGA GeForce 210 DDR3, ASUS AMD HD 5450, Intel HD Graphics 2000
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: 64-bit and 32-bit systems supported