توضیحات

Tribes of Midgard عنوانی در سبک های اکشن نقش آفرینی، بقا و روگ لایک با نمای ایزومتریک می باشد که توسط استودیو Norsfell Games تولید شده و کمپانی Gearbox Publishing آن را در تاریخ 27 جولای 2021 برای کنسول های PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Tribes of Midgard که از عناصر سبک های جهان باز ، ساخت و ساز و دفاع از قلعه نیز بهره می برد ، شما را در دنیای بزرگ شمال اسکاندیوانی رها خواهد کرد. داستان این بازی در مورد یک شهر وایکینگی به نام Yggdrasil می‌باشد که باید از بذر درخت مقدسی که در آن وجود دارد در برابر حمله دشمنان و مشکلات آب و هوایی محافظت کنید. منابع جمع کنید، دشمنان خود را نابود کنید و با ساخت و ساز قلعه خود را مستحکم‌تر کنید. در این بازی می‌توانید به صورت انفرادی یا با 10 بازیکن دیگر، بازی کنید و با جمع آوری منابع و ساخت دیوارها و پیدا کردن سلاح‌های جدید، شب‌ها با سربازان هلا مبارزه کنید.

Tribes of Midgard یک بازی اکشن نقش آفرینی است که از نمای ایزومتریک انجام می شود. در این بازی ، بازیکن کنترل یک Einherjar ( یک قهرمان وایکینگ ) را بر عهده می گیرد که باید از بذر درخت Yggdrasil در برابر دشمنانی مانند هلسینگ ها، جن های تیره ، غول ها ، ارواح کشنده ، حیوانات وحشی بزرگ و ...  محافظت کند. در طول روز ، بازیکن در حال اکتشاف دنیایی است که هر بار به صورت تصادفی و رندوم تولید می شود و منابع مورد استفاده برای ساخت سلاح های جدید ، زره و دفاع روستایی را جمع آوری می کند. در شب ، دشمنان به محل بازی بازیکنان حمله می کنند تا بذر Yggdrasil را از بین ببرند و بازیکنان باید روح دشمنان را جمع آوری کنند تا بتوانند زندگی دانه را حفظ کنند. با هر روز بیشتر زنده ماندن ، دشمنان در بازی قوی تر می شوند و شکست آنها سخت تر می شود. این بازی دارای هشت کلاس مختلف گیم پلی است و هر کلاس دارای توانایی های رزمی منحصر به فرد خود است. بازیکن همچنین می تواند رونهایی را جمع آوری کند ، که آمار و ویژگیهای آنها را بهبود می بخشد. این بازی دارای دو حالت اصلی است: حالت داستان محور Saga و حالت بقای Survival.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Tribes of Midgard :

تریلر بازی Tribes of Midgard :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-Bit
Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-Bit
Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High Settings) and 1070 (Ultra Settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High Settings)
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible