توضیحات

Trek to Yomi نام عنوانی متفاوت در سبک اکشن، ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Flying Wild Hog ساخته شده و توسط Devolver Digital در تاریخ 5 می 2022 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی که در ژاپن واقع شده و در دوره ادو اتفاق می افتد، داستان زندگی جنگجوی جوانی به نام هیروکی را دنبال می کند که برای مقابله با افرادی که مسئول تخریب دهکده وی هستند، به سفری پر ماجرا می رود.

گیم پلی بازی Trek to Yomi به طور منظم بین اکتشاف آزادانه و مبارزات تن به تن دائم در حال تغییر بوده و دید بازیکنان در بازی بصورت پیمایش به پهلو است که از یکم دوربین ثابت استفاده شده است. چیزی که این بازی را منحصر بفرد می سازد، گرافیک سیاه و سفید بمانند فیلم های قدیمی سامورایی است و همان حس را به بازیکنان القاء می کند.

هیروکی با استاد در حال مرگش سوگند یاد می کند که از دهکده خود و مردمی که دوستشان دارد در برابر همه تهدیدات محافظت کند. حال سامورایی تنها در مواجهه با تراژدی و مقید به انجام وظیفه، باید فراتر از زندگی و مرگ سفر کند تا علاوه بر مقابله با دشمنان بر سر راه وی، با خود نیز مقابله کرده و مسیر خود را به انتهای سفری که آغاز کرده، پیش ببرد.

بازیکن در نقش هیروکی باید با استفاده از یک سیستم جنگی کارآمد مبتنی بر سلاح های سنتی سامورایی با سایر شمشیرزنان سامورایی شرور و همچنین موجودات ماوراء طبیعی مقابله کند. داستانی جذاب از هیروکی را در طول سقوطش در برابر نیروهای شر و بازگشت قهرمانانه تجربه کنید تا به وعده شکست خورده خود برای نجات مردمی که قسم خورده بود از آنها محافظت کند عمل کنید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7Windows 10
Processor:Intel Core i5-8250U / AMD Phenom II X4 965Intel Core i7-4770S / AMD FX-9590
Memory:8 GB RAM
Graphics:GeForce MX150 (2048 VRAM) / Radeon R7 260X (2048 VRAM)GeForce GTX 970 (4096 VRAM) / Radeon R9 390X (8192 VRAM)
Storage:11 GB available space