توضیحات

Town of Machine یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی و تیراندازی با دید بالا به پایین می باشد که توسط استودیو BlueEagle Productions تولید شده و Paul Schneider آن را در تاریخ 22 مارس 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. داستان بازی 700 سال بعد از زمان حال را روایت می کند و در مورد مأمور سیلورمن ، یک جن گیر مشهور است که در حال کار بر روی پرونده ی یک فرد گمشده می باشد. تحقیقات وی او را به یک شهر مرموز کوچک به نام "Town of Machine" سوق می دهد. این مکان غیر زمینی پر از کابوس های فراتر از تصور است. شهر ماشین از ویرانه های یک شهر رها شده ساخته شده است که صدها سال متروکه است. وحشتناک ترین موجودات را می توان در این منطقه مرده و فراموش شده یافت. با همکاری کارآگاه میسون، همراه قابل اعتمادش، این دو باید وحشتهای ناگفتنی را کشف و با هیولاهای خطرناکی که در تاریکی کمین کرده اند مبارزه کنند ...

چرا آنها این شهرک را ساختند ؟ و چگونه یک فرد گمشده در اینجا به سرانجام رسید ؟ پس از یک گفتگوی سریع با ساکنان باقی مانده شهر مشخص می شود که چیزی واقعاً کفرآمیز و دیوانه کننده در این شهر در حال وقوع است. مامور سیلورمن در مرگبارترین پرونده خود است و چه کسی می داند چه متحدان دیگری را می تواند در طول ماجراجویی خود به شهر ماشین پیدا کند ؟

Town of Machine یک شوتر سریع است که ویژگی های جذابی مثل شلیک اسلحه با حالت های آتش متناوب ، عبور از انبوه هیولاها ، تغییر اسلحه و درمان فوری برای ادامه حرکت سریع در آن به چشم میخورد. به لطف گیم پلی داستان محور و غیرخطی بازی می توانید در گفتگوهای چند گزینه ای با ساکنان شهر صحبت کنید و به کاوش در شهر ماشین و اسرار فراوان آن بپردازید. در ابتدا ، کارآگاه میسون همراه مطمئن شما است ، اما به زودی افراد ماجراجوی بیشتری پیدا خواهید کرد که به شما در این ماجراجویی کمک می کنند. می توانید از آنها کمک بگیرید یا به تنهایی به ماجراجویی بپردازید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Town of Machine :

تریلر بازی Town of Machine :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD or higher
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Windows compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 3 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Windows compatible