توضیحات

Totally Accurate Battle Simulator یک بازی سرگرم کننده در سبک شبیه سازی و استراتژی می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Landfall بوده و آن را در تاریخ 1 آپریل 2021 برای کنسول Xbox One و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرده است. Totally Accurate Battle Simulator در واقع یک شبیه ساز جنگی طنز و مبتنی بر فیزیک با استفاده از کاراکترهای خمیری یا «رگدال» است که اواخر سال قبل به صورت Early Access برای اکثر بسترهای سرگرمی دیجیتال منتشر شد. فقط نگاهی به عنوان و طرح روی جلد بازی کافی است تا بدانید که با محصولی کاملا کمدی و خنده‌دار طرف هستید. در این عنوان، بازیکن در حالت تک نفره می‌تواند به دو روش مرحله‌ای و آزاد بازی کند؛ در شکل مرحله‌ای، بازیکن از سطوح پایین تا بالا، یواش یواش ماموریت‌های مختلف را انجام می‌دهد و با جنگیدن در میدان‌های مختلف و نیروهای مختلف با آن آشنا می‌شود. با اینکه شاید بشود گفت مراحل بازی، بیشتر برای آموزش تعبیه شده‌اند، اما چالش‌های موجود در آن‌ها باعث شده قسمت مرحله‌ای هم از جذابیت‌های این محصول به‌شمار بیاید.

حالت دوم، آزاد است: نقشه دلخواه را انتخاب می‌کنید و به هر شکلی که دوست دارید دو طرف میدان جنگ را طراحی می‌کنید و با فشردن دکمه‌ی شروع، سربازان را به‌دست هوش مصنوعی (تقدیر) می‌سپارید تا ببینید برنده‌ی میدان چه رنگی است. در این حالت برای انتخاب نقشه‌ها محدودیتی وجود ندارد، اما در هر طرف میدان، بیشتر از تعداد مشخصی نیرو نمی‌توانید داشته باشید. بین نقشه‌ها و دسته‌بندی نیروها ارتباطی وجود دارد که در حالت آزاد می‌توانید این ارتباط را نادیده بگیرید و برای مثال از سربازهای وایکینگ در نقشه‌ی مربوط به امپراتوری چین استفاده کنید و …

علاوه بر خنده‌دار بودن، از محاسن Totally Accurate Battle Simulator دست باز بازیکن برای خلق و ابداع است. فیزیک و هوش مصنوعی، به همراه دامنه‌ی بالای نقشه‌ها و نیروها و رفتارهای متفاوتی که هر کدام از خود نشان می‌دهند، به شما این امکان را می‌دهد که تا مدت‌ها سرگرم تجربه‌ی جنگ‌هایی جدید باشید. جنگ‌هایی که خیلی وقت‌ها واقعا برنده و بازنده‌ی آن مشخص نیست. تعداد زیادی نقشه و تعداد زیادی نیرو، ابزارهای نسبتا نامحدودی هستند که به وسیله‌ی آن‌ها می‌شود خیلی کارها کرد.

منبع متن : گیم اسکن

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Totally Accurate Battle Simulator :

تریلر بازی Totally Accurate Battle Simulator :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Only runs on 64 bit systems

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Additional Notes: Only runs on 64 bit systems