توضیحات

Torchlight III عنوانی جذاب در سبک اکشن نقش آفرینی و هک اند اسلش می باشد که توسط استودیو Echtra Games توسعه یافته و شرکت Perfect World Entertainment آن را در تاریخ 13 اکتبر 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. این نسخه ابتدا تحت عنوان Torchlight Frontiers معرفی شد و سپس به Torchlight 3 تغییر نام پیدا کرد. داستان بازی Torchlight III یک قرن از نسخه دوم فاصله دارد و در آن امپراطوری Ember رو به نابودی قرار گرفته است. در واقع Novastraia تحت تهدیدهایی قرار داشته که از سوی دشمنان آن یعنی Netherim و متحدانش صورت گرفته است. شما باید Novastraia را نجات دهید و موفقیت و شکوه را به آن بازگردانید. سری بازی‌های Torchlight عناوینی در سبک اکشن نقش‌آفرینی لوتر هستند که از این لحاظ به بازی‌های Diablo شباهت دارند.

مدت بسیار زیادی از اتفاقات رخ داده در قسمت پیشین، می‌گذرد. برای باری دیگر سرزمین شما مورد حمله دشمنان قرار گرفته و این وظیفه شماست که از آن محافظت کنید. عزمتان رو برای تجربه‌ی یک ماجراجویی جدید به همراه المان های منحصر به فرد و تازه، جزم کنید. دنیای بسیار گسترده ای برای تورچ لایت ۳ تدارک دیده شده است. شما می توانید به صورت تکی و یا به همراه دوستان خود وارد این دنیا شوید و سرزمینتان را از شر نیروهای شیطانی، در امان نگه دارید. جستجو در محیط، از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. با جستجو در محیط بزرگ تورچ لایت ۳ ، مواد اولیه جمع آوری کنید و برای خود تجهیزات منحصر به فرد بسازید.

پایگاه مخصوص خود را تشکیل دهید و آن را طبق سلیقه خود شخصی سازی نمایید. همیشه مواردی برای یافت کردن در تورچ لایت ۳ وجود دارند. هر چه بیشتر تلاش کنید و فعالیتهای دشوارتری را به سرانجام برسانید، تجهیزات گرانبهاتر و ارزشمندتری در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همیشه می توانید بر روی حیوان دست آموز خود حساب کنید و آن را با انواع و اقسام تجهیزات، آماده نبرد کنید. بازی موارد بسیار زیادی را برای شخصی سازی کاراکترتان ارائه می‌دهد. هر کدام از کلاس‌ها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند و با شیوه‌های متفاوت، این اثر را به بازیکن تقدیم می کنند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Torchlight III :

تریلر بازی Torchlight III :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)
Processor: Quad-Core Intel or AMD Processor, 2.5 Ghz or Faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD Series Card or Higher
Storage: 10 GB available space