توضیحات

They Are Billions یک بازی در سبک استراتژی همزمان و تلاش برای بقا می باشد که در تاریخ 18 ژوئن 2019 توسط استودیو Numantian Games برای سیستم عامل ویندوز عرضه شد. در پی یک آلودگی عظیم اکثر انسان های جهان تبدیل به زامبی شدند و در یک هرج و مرج آخرالزمانی دنیا را نابود کردند، اکنون فقط تعداد کمی از انسان ها از این واقعه نجات یافته اند. بازی در قرن 22 جریان دارد اما به خاطر این فاجعه عظیم، انسان های باقیمانده علم و تکنولوژی خود را از دست داده اند و با پسرفت قابل توجهی اکنون از تجهیزات و تکنولوژی قرن 19 یا همان عصر بخار استفاده می کنند. شما در نقش یک فرمانده زیر دست ژنرال Quintus Crane قرار دارید که می خواهد در این دنیای پسا آخرالزمانی یک امپراطوری انسانی جدید بنا کند و با ساختن استحکامات نفوذناپذیر مناطق تحت سلطه را از طریق خطوط راه آهن به هم مرتبط کند.

با اینکه سبک بازی استراتژی در لحظه است اما دکمه Pause یا توقفی در نظر گرفته شده تا شما بتوانید به راحتی فکر کنید و استراتژی موردنظرتان را متناسب با موقعیت پیاده کنید. مانند سایر عناوین استراتژیک شما باید منابعی چون غذا، چوب، سنگ و ... جمع آوری کنید و با استفاده از آن ها علاوه بر افزایش جمعیت جامعه خود، موانع دفاعی قوی برای حفاظت از آنها بسازید. بیش از 90 تکنولوژی قابل آپگرید در بازی وجود دارد که می توانید با مجهز شدن به آنها هم سرمنشاء زامبی ها را نابود و هم قلعه های دفاعی خود را قوی تر کنید.

دفاع در بازی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر حتی یک زامبی موفق به نفوذ شود، ممکن است کل افراد شما را آلوده کند و در مدت کوتاهی شهر شما به شهر زامبی ها تبدیل شود. برای مقابله با زامبی ها شما باید از تمام افراد استفاده کنید؛ حتی مزدور ها، زندانیان خطرناک، دیوانه ها و ... چرا که هرکدام از قابلیت های متفاوتی برخوردارند. زامبی ها انواع مختلف دارند، هوش مصنوعی آن ها نیز قابل توجه است و تعداد آنها نیز رفته رفته افزایش می یابد. 48 مرحله با بیش از 60 ساعت گیم پلی، قابلیت گشت و گذار و اکتشاف در نقشه، گرافیک 4K و مدل سازی های با وضوح بالا و استفاده از تمامی عناصر یک عنوان استراتژیک از نکات مثبت They Are Billions محسوب می شود.

تصاویر بازی They Are Billions :

تریلر بازی They Are Billions :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows 7, 8, 10 (32 and 64 bits)
Processor: INTEL, AMD 2 cores CPU at 2Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD3000, Radeon, Nvidia card with shader model 3, 1GB video ram.
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Minimum resolution: 1360x768, recomended FULL HD 1920x1080.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7, 8, 10 (64bits)
Processor: INTEL. AMD 4 cores CPU at 3Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Radeon 7950 or above, Nvidia GTX 670 or above. 4GB video ram.
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: 4K Monitor (3840x2160)