توضیحات

The Outer Worlds نام عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Obsidian Entertainment می باشد که شرکت Private Division وظیفه نشر آن را در تاریخ 25 اکتبر 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One و سیستم عامل ویندوز را بر عهده گرفته است. این بازی سری جدیدی از بازی های نقش آفرینی علمی تخیلی اول شخص است که توسط Obsidian Entertainment و Private Division بصورت تک نفره ساخته شده و خبری از بخش آنلاین در این بازی نیست. داستان این بازی و رویدادهای آن در دنیایی تخیلی اتفاق می افتد و هنگامی که یک کلونی فضایی را کاوش می کنید، شخصیتی که تصمیم تبدیل شدن به آن را دارید، تعیین می کند که چگونه این داستان اتفاق بیفتد زیرا محوریت داستان بازی در مورد شخصیت بازی است.

در مراحل ابتدایی بازی The Outer Worlds، بازیکن می تواند شخصیت خود را ایجاد کرده و کشتی فضایی خود را باز کند، که این کشتی فضایی به عنوان مرکز فرماندهی فضایی اصلی محسوب می شود. گرچه بازیکن نمی تواند کشتی خود را کنترل کند، اما به عنوان یک نقطه مسافرتی سریع برای دسترسی به سایر مناطق مختلف بازی و موجودی بازیکن عمل می کند. بازیکن می تواند به عنوان همراهانی که مأموریت ها و داستان های شخصی خود را دارند، با شخصیت های غیر بازی یا NPC روبرو شده و آنان را به عرشه کشتی خود بیاورد.

با پیشرفت بازیکن در بازی قادر است امتیازاتی را کسب کند که برای ارتقاء مهارت ها و باز کردن سطح جدید برای شخصیت اصلی و خدمه های کشتی فضایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین بازیکن می تواند مهارت های فنی خود را توسعه دهد، که به سه دسته علوم، پزشکی و مهندسی تقسیم می شود. به عنوان مثال، بازیکن می تواند از پرتوی کوچک کننده برای کوچک کردن دشمنان استفاده کند. باز کردن مهارت ها در شخصیت بازی و خدمه باعث ارتقاء عملکرد آنان در محوریت بازی خواهد شد که برای عبور از چالش ها بسیار موثر هستند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی The Outer Worlds:

تریلر بازی The Outer Worlds:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (SP1) 64bit
CPU: Intel Core i3-3225 or AMD Phenom II X6 1100T
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GTX 650 Ti or AMD HD 7850
HDD Space: 40 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit
CPU: Intel Core i7-7700K or Ryzen 5 1600
RAM: 8 GB
GPU: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 470
HDD Space: 40 GB