توضیحات

THE ORIGIN: Blind Maid عنوانی در سبک های اکشن و ترس و بقا با محیط جهان باز می باشد که توسط استودیو Waraní Studios تولید شده و شرکت BadLand Publishing آن را در تاریخ 22 جولای 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. THE ORIGIN: Blind Maid یک ماجراجویی اول شخص ترسناک است که شما را به یافتن طلوع شیطان می رساند. شما در این بازی نقش یک سیاستمدار فاسد را بر عهده دارید که از عدالت فرار کرده و مکانی خلوت در منطقه ای پر از افسانه های قدیمی و تاریک را برای پنهان شدن انتخاب کرده است. این منطقه بر اثر حادثه ای موسوم به THE ORIGIN طلسم شده است و شخصیت اصلی بازی بر اثر اتفاقاتی مجبور می شود به گذشته برگردد و در حالی که سعی می کند خود را از این طلسم آزاد کند ، منشأ این اتفاق که یک زن خدمتکار کور است را کشف کند.

در THE ORIGIN: Blind Maid نیز به مانند بسیاری از عناوین سبک ترس و بقا ، مهمات بسیار کمیاب بوده و بهتر است سلاح های خود را فقط در موارد ضروری استفاده کنید. فقط وقتی چاره ای ندارید بجنگید و در صورت امکان فرار کنید ، این تنها راهی است که می توانید تا آخر مقاومت کنید. همچنین معجون های ویژه ای در بازی وجود دارد که امکان دسترسی به پیشرفت های مختلف را فراهم می کند ، مانند طولانی تر دویدن بدون خستگی ، تیراندازی بدون هدف ، دویدن و شلیک یا حمل اشیاء بیشتر.

هرج و مرج تولید شده توسط The Origin موجودات نفرین شده ی مختلفی را به وجود آورده است. برخی با ظاهر یک درخت ، برخی دیگر به طور تصادفی توسط کیمیاگر ایجاد شده اند و برخی دیگر توسط شیطان تولید شده اند ، که در متون قدیمی Chimeras نامیده می شود. بعضی اوقات مجبور خواهید شد با تغییرات ناگهانی محیطی که The Origin می تواند ایجاد کند تا ذهن شما را آشفته کند ، مقابله کنید. هنگام چرخش هر گوشه ای مراقب باشید. شما این فرصت را خواهید داشت تا شخصیت خود را آزاد یا محکوم کنید تا پایان های مختلف بازی THE ORIGIN: Blind Maid را باز کنید. با حفظ مهارت های به دست آمده ، در جستجوی پایان های مختلف به بازی ادامه دهید.

از تلفن شخصیت اصلی داستان که تقریباً ناشنوا از یک گوش است برای شنیدن صداها و آواهای زندگی پس از مرگ استفاده کنید و از آنها به نفع خود استفاده کنید. حل معماها بخش مهمی از هیجان بازی خواهد بود که بعضی از آنها واقعاً پیچیده اما قابل ادراک خواهند بود.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی THE ORIGIN: Blind Maid :

تریلر بازی THE ORIGIN: Blind Maid :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GTX 760
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: RTX 2060
DirectX: Version 12
Storage: 15 GB available space