توضیحات

The Last Stand: Aftermath نام عنوانی در سبک اکشن، ماجراجویی و بقاء می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Con Artist Games ساخته شده و توسط Armor Games Studios در تاریخ 18 نوامبر 2021 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بازیکن در دنیای آشفته و آخرزمانی این بازی که زامبی در همه جای آن جولان می دهند باید به اکتشاف پرداخته و تجهیزات لازم برای ساخت اسلحه ها و سوخت مورد نیاز وسایل نقلیه برای سفر به مکان های جدید را بیابید. مکان های جدید تهدیدها جدیدی را نیز به دنبال خواهد داشت و باید در مقابل انبوهی از زامبی هایی که هنوز در خیابان ها پرسه می زنند و با دیدن ششما به سمتتان حمله ور می شودن، ایستادگی کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

بازی The Last Stand: Aftermath در نمای دید ایزومتریک در یک همزمانی جذاب رویدادها جریان دارد. داستان بازی در جهانی پس از آخرزمان انسان های تبدیل شده به زامبی است که بازیکن بصورت تک نفره باید به ایفای نقش یکی از بازماندگان که 15 سال پس از پایان جهان، سعی در بقا در این شرایط را دارند، بپردازد.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

شما باید در محیط بازی به اکتشاف برای جمع آوری تجهیزات مورد نیاز برای بقاء بپردازید و در این بین اگر توسط زامبی ها دیده شوید، آنها به دنبال شما خواهند آمد و سرعت حرکت زامبی ها نیز متفاوت است و مهمات کمی نیز همراه خواهید داشت و از این رو ایستادن و جنگیدن با انبوهی از زامبی ها کار عاقلانه ای نیست.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

در حقیقت خود شخصیت بازی نیز به این ویروس بدون درمان مبتلا شده و همراه با مقادیر کمی آذوقه توسط گروه ترد می شود و در نهایت خواهد مرد اما در این مدت زمان کمی که برای وی باقی مانده سعی می کند تا تغییری را ایجاد کرده و حداقل نقش خود را برای بازماندگان ایفا کند. این ویروس در بدن وی کم کم پیشرفت می کند و جهش هایی را نیز بدنبال خواهد داشت.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

بازیکن با انتخاب از میان مجموعه‌ای از بازماندگانی که به‌ صورت تصادفی ایجاد شده‌اند، فراتر از امنیت دروازه‌ها به سمت ویرانه‌های جهان خارج، رهسپار خواهند شد. در نهایت بازیکن مقصدی را برای سفر انتخاب کرده و سپس احتمال یافتن تجهیزات در آن مناطق را مورد بررسی قرار می‌دهند تا یا برای خود بردارند یا برای بازیابی توسط سایر بازماندگان علامت گذاری کند. مکان‌هایی که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید حاوی عناصر تصادفی برای منحصربه‌فرد کردن هر مرحله خواهد بود.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10
Processor:Intel i5-10400FIntel i7-10700K
Memory:8 GB RAM
Graphics:Radeon RX 570NVIDIA GTX 1080
DirectX:Version 11
Storage:5 GB available space