توضیحات

The Gunk نام عنوانی در سلک اکشن، ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Image & Form ساخته شده و توسط Thunderful Publishing در تاریخ 16 دسامبر 2021 برای پلتفرم های Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی یک بازی ویدئویی اکشن ماجراجویی داستان محور است که از دید سوم شخص دنبال می شود. در بازی، بازیکن کنترل رانی (Rani) را بر عهده می گیرد، یک لاشخور که به همراه شریک زندگی خود بک به سیاره ای بیگانه رسیده است. این سیاره بیگانه دارای زیست بوم های مختلفی مانند دره ها، جنگل ها و غارها است اما زمین ها توسط یک انگل لجن مانند سیاه به نام گانک (Gunk) تخریب شده که به طور فعال به محیط زیست و حیات وحش آن آسیب می رساند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی و ویندوز 10 بیلد 18362.0 و بالاتر قابل اجرا است و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

رانی مجهز به یک دستکش برقی است که می توان از آن برای مکیدن گانک استفاده کرد و به طور موثر محیط اصلی را بازیابی کرد. همچنین ممکن است بازیکنان نیاز به مبارزه با هیولاهای فاسد داشته باشند. هنگامی که گانک حذف شود، حیات وحش رشد می کند و بازیکن می تواند از اسکنر Rani برای اسکن محیط و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهان استفاده کند. تمام یافته ها در یک دفترچه ثبت می شود که بازیکنان می توانند بخوانند.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

رانی و بک یک منبع انرژی قوی از یک سیاره ناشناخته کشف می‌کنند و تصمیم می‌گیرند برای تحقیق بر روی آن فرود آیند. در حالی که بک با کشتی می ماند، رانی با استفاده از دستکش قدرتمند خود، کدو تنبل، سیاره را کاوش می کند و منابع را جمع آوری می کند.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

او متوجه می شود که یک ماده ارگانیک عجیب و غریب که او آن را گانک می نامد، محیط زیست را آلوده کرده است، اما برداشتن گانک با کدو تنبل به بازیابی زیبایی سیاره کمک می کند. رانی ویرانه های یک تمدن بیگانه را کشف می کند و در حالی که بک سعی می کند او را از تحقیق منصرف کند زیرا چنین آثاری ارزشی ندارند، رانی شروع به جستجو در آنها می کند...

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:0.00
Processor:AMD FX-6100/Intel i3-3220 or equivalentAMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or equivalent
Memory:4 GB RAM16 GB RAM
:AMD Radeon RX 580/NVIDIA GeForce GTX 660AMD Radeon RX Vega 56/NVIDIA Geforce GTX 970
DirectX:Version 12
Storage:11 GB available space