توضیحات

The Forest عنوانی هیجان انگیز در سبک های بقا، ترسناک، ماجراجویی، ساخت و ساز و جهان باز می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Endnight Games بوده و آن را در تاریخ 30 آپریل 2018 برای کنسول PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. داستان بازی The Forest از آنجایی آغاز می‌شود که فردی به نام اریک لبلانک همراه با پسرش تامی سوار بر هواپیما هستند که ناگهان هواپیما دچار مشکل شده و آنها در منطقه‌ای دورافتاده، مرموز و عجیب که بسیاری از آن را جنگل پوشانده است سقوط می‌کنند. اریک و پسرش از سقوط جان سالم به در می‌برند، اما در همین حین فردی مرموز که چهره‌اش با رنگ قرمز پوشیده شده پسر او را می‌رباید. اینجاست که بازی رسماً آغاز می‌گردد و اریک شروع به جست و جو برای یافتن پسرش می‌کند و در طول مسیر، با قبایل آدم خوار و بعضا موجودات جهش یافته نیز مواجه می‌گردد. جنگلی که در آن منطقه وجود دارد پر است از سرنخ و اطلاعات کوچک و بزرگ که یک قدم اریک را به پیدا کردن پسرش و یافتن هویت آدم ربا نزدیک‌تر می‌سازد.

در بازی The Forest بازی‌بازان کنترل اریک را برعهده می‌گیرند و هدف آنها پیدا کردن پسر او یعنی تامی است. از آنجایی که آن منطقه پر شده است از موجودات جهش یافته عجیب و انسان‌های آدم‌خوار، اریک کار بسیار سختی برای بقا دارد. در طول بازی، شما می‌بایست در نقش اریک از یک طرف زنده بمانید و نیازهای خود را برطرف ساخته و از خطرات در امان بمانید و از طرف دیگر باید به جست و جو برای پیدا کردن تامی نیز بپردازید. گیم پلی بازی متشکل شده از پیدا کردن مواد اولیه مورد نیاز، ساخت سرپناه، سلاح‌های مختلف، وسایل ضروری و دیگر مواردی که بار‌ها در عناوین Survival دیده‌ایم. در بازی The Forest در کنار نبرد با دشمنان و جهش یافته‌های گوناگون، با مسائل طبیعی و حیاتی مثل گرسنگی و تشنگی نیز دست و پنجه نرم خواهید کرد. سیستم ساخت و ساز بازی گسترده بوده و ده‌ها آیتم متنوع را می‌توانید به شرط در اختیار داشتن مواد لازم، ساخته و از آن ها استفاده کنید. آتش، پناه گاه، مواد خوراکی، تله و آیتم‌های دفاعی، ابزار و حتی قایق از جمله مواردی هستند که در بازی دیده می شوند و انوع مختلفی دارند.

یکی از نکات جالب در مورد مبارزات بازی این است که سازندگان قصد داشتند دشمنانی را طراحی کنند که از لحاظ عملکردی و رفتاری واقعی باشند، به همین دلیل وقتی عده‌ای دشمنان انسانی آدم خوار شما را می‌بینند، بی مهابا و بدون درنگ به شما حمله نمی‌کنند، بلکه بعضی از اوقات از فاصله شما را تماشا کرده و حرکات شما را تحت نظر می‌گیرند. در هنگام مبارزه نیز از آنجایی که معمولا به صورت گروهی حمله می‌کنند، همواره سعی بر این دارند که با استفاده از جابجایی مداوم و دور زدن شما، موقعیت مناسب حمله را پیدا کرده و در زمانی که انتظارش را ندارید به شما حمله‌ور شوند. گشت و گذار در محیط بازی دقیقا چیزی است که باید بدان توجه ویژه‌ای داشته باشید. به غیر از برخی از نقاط دنیای بازی که به واسطه دنبال کردن داستان باید پا به آن ها بگذارید، گشتن دیگر بخش های محیط بازی هم ضروری به نظر می رسد. دنیای The Forest دنیای پر رمز و رازی است و مطمئنا کاوش در آن آزاردهنده نخواهد بود. شکار کردن، آتش ساختن، به دنبال چوب گشتن و جمع کردن میوه درختان شاید یک کار تکراری به نظر برسد اما خسته کننده نیست.

منبع متن : پلازا و گیمفا

تصاویر بازی The Forest :

تریلر بازی The Forest :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT
DirectX: Version 9.0
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX®-compatible
Additional Notes: 32bit windows users need to ensure they have at least 4gb of ram usable on their system

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Quad Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Version 9.0
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX®-compatible