توضیحات

The Church in the Darkness عنوانی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو Paranoid Productions ساخته شده و شرکت Fellow Traveler در تاریخ 2 آگوست 2019 آن را برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرد. سال 1977 است. خواهرزاده شما الکس به یک فرقه مذهبی پیوسته و با آنها به جنگل های آمریکای جنوبی نقل مکان کرده است. این به عهده شماست که وارد این فرقه شوید، بفهمید که واقعاً چه خبر است و تصمیم بگیرید که الکس را بیرون بیاورید یا نه ؟ شما در نقش یک مامور پلیس بازنشسته به نام Vic قرار دارید که برای بررسی اوضاع برادرزاده اش Alex باید به طور ناشناس وارد فرقه ای به نام شهر آزادی یا Freedom Town شود.

چه با روش مخفی کاری و چه با خشونت باید به این گروه نفوذ کنید، بفهمید اهداف واقعی آن ها چیست و برادرزاده خود را پیش از آن که خیلی دیر شود پیدا کنید. رهبر این فرقه زوجی کاریزماتیک به نام Isaac و Rebecca Walker هستند که به آنها برچسب افراطی زده شده و برای فرار از فشارهای دولت آمریکا تصمیم به مهاجرت به آمریکای جنوبی را می گیرند. شعار آنها گسترش سوسیالیسم یا جمع گرایی و تاکید بر زندگی پایدار کشاورزی در جامعه مسیحیت است. داستان پویای بازی هر بار که بازی می کنید تغییر می کند. این به عهده شماست که به اکتشاف در شهر آزادی بپردازید، شخصیت ها و انگیزه های رهبران فرقه را تغییر دهید و تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید.

پایان های متفاوتی برای بازی متصور است که بستگی به سبک بازی شما و تصمیمات مهم شما در طول بازی دارد که ارزش دوباره بازی کردن را افزایش می دهد. سبک بازی شما می تواند کاملا مخفیانه مثل یک روح باشد یا کاملا خشونت آمیز مثل یک جنگجو. بازیکن با گشت و گذار در شهر و گفتگو با اهالی و شخصیت ها می تواند سرنخ و مدارکی بیابد که کمک بیشتری به برملا شدن چهره واقعی این فرقه می کند. آیا موفق به نجات الکس خواهید شد ؟ آیا او اصلا می خواهد با شما بیاید یا خیر ؟ آیا با رهبران این فرقه رو به رو خواهید شد ؟ آیا خودتان نیز به فرقه می پیوندید ؟! جواب تمامی این سوالات در بازی کم حجم و جذاب The Church in the Darkness نهفته است.

تصاویر بازی The Church in the Darkness :

تریلر بازی The Church in the Darkness :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows 7 or later (32 or 64 bit)
Processor: Dual Core CPU - 2GHz
Memory: 2 GB RAM
Storage: 1 GB available space