توضیحات

Stubbs the Zombie عنوانی جالب و طنز در سبک اکشن ماجراجویی و زامبی محور می باشد که توسط شرکت Aspyr ابتدا در سال 2005 برای کنسول Xbox و سیستم عامل های مک و ویندوز و سپس در تاریخ 16 مارس 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 منتشر شده است. بازی در شهر PunchBowl رخ می دهد ، یک شهر فوق مدرن که به نظر می رسد در دهه ۶۰ ساخته شده است و توسط یک میلیاردر اداره می شود. داستان از این قرار است که ادوارد (همون استابز!) به دست پدر دوست دخترش به قتل میرسد ! چندین سال پس از این ماجرا دوست دختر سابق ادوارد صاحب فرزندی میشود که بعدها تبدیل به یک میلیاردر شده و شهری را بر روی قبری که ادوارد در آن دفن شده است بنا میکند. روح ادوارد که بسیار خشمگین شده بیدار میشود و برای گرفتن انتقام و دست یابی به عشق ناکامش شهر را به آشوب میکشد و ...

یکی از مهمترین نقاط قوت Stubbs the Zombie گیم پلی آن است. شما در نقش یک زامبی پاره! به انجام بازی خواهید پرداخت اما این زامبی خود نیز با تمام زامبی هایی که تا بحال دیده اید فرق دارد ، قسمتی از بدن او در جایش نیست و او بجای اینکه به خوردن گوشت انسان تشنه باشد به خوردن مغز انسان ها تشنه است. شما چیزی به نام روایت داستانی در شروع بازی نخواهید دید فقط چندین مبارزه که بسیار جالب خواهد بود. در شهر PunchBowl در یک مسیر حرکت می کنید و همه ی آدم های شهر را به زامبی تبدیل می کنید حتی پلیس ها (شاید یکی از آن ها لئون کندی یا کریس ردفیلد باشد!) و چه لذت بخش است کشتن انسان ها و خوردن مغز آنها! زامبی هایی که شما بوجود آورده اید هم زامبی های دیگری را بوجود می آورند البته فقط آدم هایی که به روش زامبولی کشته شوند به زامبی تبدیل می شوند.

روش های آدم کشتن شما در Stubbs the Zombie به ۶ دسته تقسیم می شود: کشتن با کتک، خوردن مغز، گاز معده، بمب پانکراس، تسخیر (دست کنترل کننده)، بولینگ با کله. نکته جذاب دیگر در گیم پلی بازی استفاده از وسایل نقلیه است. در این بازی چند وسیله مانند هاورکرفت ، تانک ، تراکتور و جیپ معمولی خواهد بود که به شما کمک می کند راحت تر کارتان را انجام دهید. دشمنان شما مجموعه ای از انسان های عادی ، سربازان نظامی ، دانشمندان ، گروه ضربت و ماموران پلیس است. شما دشمنان ضعیف تر خود را با خوردن مغز آنها و دشمنان قویتر خود را با کندن دست آنها نابود می کنید. نقطه قوت دیگر بازی بخش صدای آن است. موسیقی های قدیمی دهه ۶۰ به اضافه حرف های بامزه ای که انسان هنگام از دست دادن مغزشان می گویند و صدای اسلحه ها و اتومبیل ها به همراه آژیر پلیس به خوبی کار شده اند و وضعیت یک شهر را که به طور مسخره ای بحران زده شده است را به شما القا می کند.

منبع متن : بازیکده

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 اجرا می شود و بر روی ویندوزهای دیگر اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Stubbs the Zombie :

تریلر بازی Stubbs the Zombie :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Windows 10
Processor: Intel Core i3-4170 @ 3.7 GHz, AMD A8-7600 @ 3.1 GHz
Memory: 8 GB
Video Card (ATI): Radeon R9 M270
Video Card (NVIDIA): GeForce GTX 660
VRAM: 2 GB
Hard Drive: 5 GB