توضیحات

Strategic Mind: Fight for Freedom عنوانی در سبک استراتژی نوبتی با محوریت جنگ جهانی دوم می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Starni Games بوده و آن را در تاریخ 21 می 2021 برای سیستم عامل ویندوز ارائه نموده است. Strategic Mind: Fight for Freedom یک بازی استراتژیک تاریخ محور است که نبرد دو ارتش ایالات متحده آمریکا و بریتانیای کبیر را در جریان جنگ جهانی دوم روایت می کند. فرماندهی نیروهای متفقین را بر عهده بگیرید و از میهن خود و کل اروپا در برابر جنون توتالیتر محافظت کنید. شما در سراسر اروپا ، آفریقا و برمه می جنگید. آیا زمان خود را برای شناسایی مناسب قبل از حمله صرف خواهید کرد یا به تاکتیک های تهاجمی اعتماد خواهید کرد؟ آیا از وقت شب یا باران به نفع خود استفاده خواهید کرد ، به سرعت به مواضع دشمن سرک می کشید یا فقط از نامساعد بودن هوا شکایت می کنید؟ آیا به مردم محلی کمک خواهید کرد یا آنها را به سرنوشت خود واگذار می کنید؟ این شما هستید که قلعه دموکراسی و آزادی در اروپا را از ظلم توتالیترهای جاه طلب نجات می دهید.

بازی Strategic Mind: Fight for Freedom دارای 2 کمپین متفاوت است: جنگ انگلیس که دارای نبردهای کاملاً تاریخی است ، در حالی که جنگ آمریکا تا زمان شکست آلمان دارای عملیات تاریخی است و پس از آن تعدادی جنگ تاریخی متناوب نیز علیه اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی برگزار می شود. این بازی با دقت و توجه زیادی به جزئیات تاریخی توسط تیمی مشتاق به تاریخ جنگ جهانی دوم ساخته شده است. گیم پلی بازی داستان محور است و شخصیت های تاریخی بسیاری مانند وینستون چرچیل ، فرانکلین دلانو روزولت ، هارولد الکساندر ، برنارد لا مونتگومری ، دوایت دی آیزنهاور ، جورج اس پاتون و دیگران در آن حضور دارند.

شما در بازی Strategic Mind: Fight for Freedom ،  ارتش انگلیس را در نقش سر هارولد الکساندر رهبری خواهید کرد و مسیر نبرد را از سواحل نروژ تا آزادسازی شمال ایتالیا طی می کنید. در شکستهای تلخ و در لحظات پیروزی نیروهای خود را فرماندهی کنید. مسئولیت تخلیه دانکرک را بر عهده بگیرید. در برمه با ژاپنی ها و در آفریقا با ایتالیایی ها بجنگید. روند جنگ علیه آلمان را در العالمین تغییر دهید. جنگ را در شمال آفریقا به پایان برسانید و در سال 1943 فرود پیروزمندانه را در ایتالیا انجام دهید.

همچنین ارتش آمریكا را به عنوان ژنرال دویت آیزنهاور هدایت می كنید که از عملیات D-Day تا سقوط برلین را شامل می شود. از موفقیت عملیات Market Garden اطمینان حاصل کنید، آخرین حمله آلمان در Ardennes را دفع نموده و ضربه نهایی را به قلب امپراطوری رایش در برلین بزنید. سپس وارد تاریخ متناوب 1946 شوید و با قوی ترین دشمن خود، ارتش سرخ روبرو شوید. نیروهای ایالات متحده و متفقین را فرماندهی کرده و تلفات خود را به حداقل برسانید. برای دستیابی به حداکثر قوا، از واحدهای همه کشورهای متفقین و آزاد شده استفاده کنید. از تمام ابزارهای موجود برای آوردن آزادی و دموکراسی به اروپای شرقی بهره برداری کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Strategic Mind: Fight for Freedom :

تریلر بازی Strategic Mind: Fight for Freedom :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Dual-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 750 Ti or better or AMD HD 7870 or better
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: Onboard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD RX 470 or Nvidia GTX 1050 or better
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: Onboard