توضیحات

Stirring Abyss یک بازی در سبک نقش آفرینی تاکتیکال و ماجراجویی می باشد که با همکاری استودیوهای Sleepy Sentry و K-Project توسعه یافته و شرکت Slitherine آن را در تاریخ 29 اکتبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Stirring Abyss ترکیبی از سبک های نقش آفرینی، تاکتیکال، استراتژی، ماجراجویی و ترس لاوکرافتی می باشد. شما مسئولیت خدمه بازمانده USS Salem ، یک زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده را که هنگام انجام یک مأموریت تحقیقاتی فوق سری در سالهای اولیه جنگ سرد غرق می شود ، به عهده می گیرید. آنها خود را در محاصره ویرانه های یک تمدن فراموش شده می یابند و کشتی آنها بیش از حد آسیب دیده است تا بتواند از بستر دریا فرار کند. در حالت داستانی ، شما در یک تلاش ناامیدانه برای نجات اعضای خدمه گمشده و همچنین تعمیر زیردریایی خود ، به آرامی رمز و رازهای اعماق را کشف می کنید. انتخاب هایی که انجام می دهید سرنوشت خدمه شما و شاید حتی کل جهان را تعیین کند.

وحشت و خلا که در آبهای عمیق پنهان است ، تحمل بیش از حدی را می طلبد و کار خدمه شما ممکن است به خستگی و دیوانگی برسد. آیا روانشان قویتر می شود یا اینکه برای همیشه آسیب می بیند؟ بازی سرنوشت همه چیز را تعیین می کند. شما مجموعه ای از صفات و مهارت های شخصیتی متنوع را در اختیار دارید که هر کدام گزینه های جدید مهیجی را در مبارزات و اتفاقات داستانی در اختیارتان قرار می دهد. هرچه بیشتر به اعماق نفوذ کنید، ممکن است خدمه خود را در معرض جهش های قدرتمند اما وحشتناک قرار دهید. قیمت بقا گران است و هیچ کس بدون تغییر از اعماق فرار نمی کند.

منابع به دست آمده در Stirring Abyss می توانند به سلاح ، زره یا سایر تجهیزات مفید تبدیل شوند. و یا می توانید از آنها برای تعمیر و ارتقای زیردریایی استفاده کنند که این کار به خدمه شما یک امتیاز مهم در مبارزه برای بقا می دهد. هرچه بیشتر در طول ماموریت ها به اکتشاف اعماق بپردازید ، شانس بیشتری برای یافتن گنجینه های از دست رفته در آن را خواهید داشت. محیط زیبا اما مرموز اقیانوس بسیاری از اسرار و رموز را برای کشف در اختیار دارد ، اما خطر درست در مناطق تاریک بدون نور در کمین است. عاقل باشید ، و از مهارت های خود برای جستجوی آبهای تاریک و روشن کردن مسیر استفاده کنید. وحشتهای غیبی ممکن است فقط از چشم شما پنهان باشند.

تصاویر بازی Stirring Abyss :

تریلر بازی Stirring Abyss :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8
Processor: 2 GHz Processor or Equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: OpenGL 4.5-compatible, 512 MB video memory
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible