توضیحات

Starpoint Gemini 3 عنوانی در سبک اکشن و شبیه سازی فضایی همراه با عناصر نقش آفرینی می باشد که کار ساخت و توسعه آن بر عهده استودیو Little Green Men Games بوده و آن را در تاریخ 5 نوامبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Starpoint Gemini 3 شما را در نقش کاپیتان Jonathan Bold قرار می دهد که با کشتی فضایی اش قصد سفری ماجراجویانه در سیستم جوزا را دارد. شما در این بازی جهان باز آزادی عمل فراوانی دارید و می توانید به مبارزات فضایی، استخراج منابع ، اکتشاف ، تجارت و ساخت و ساز بپردازید و با شخصیت های شگفت انگیز روبرو شوید. در این عنوان به غیر از جوزا دو سیستم سیاره ای جدید اضافه شده و برای اولین بار فضای داخلی سفینه خود را به صورت کامل مشاهده خواهید کرد. فضای داخلی شامل بارها ، سالن های صنعتی و کلوپ های شبانه خواهد بود. کشتی بازیکن با ADAH همراه است ، یک هوش مصنوعی دیجیتالی که سخت افزار کامپیوتر کشتی را کنترل می کند. بازیکن همچنین از یک پهپاد برای اهداف اکتشاف در مناطق غیرقابل دسترسی استفاده خواهد کرد.

در Starpoint Gemini 3 تجربه نبرد فضایی پرتحرک را خواهید داشت که هم شما و هم سفینه شما را درگیر می کند. کشتی خود را با جدیدترین سلاح های پیشرفته مجهز کنید. اهداف خود را از فاصله دور با توپ های دوربرد بردارید و یا دشمنان خود را از نزدیک و با استفاده از انفجار بلاستر و ماشین گان از بین ببرید. همه اینها را با مجموعه گسترده ای از مهارت های مختلف تقویت کرده و به عامل اصلی تخریب تبدیل شوید. می توانید با انجام ماموریت های محول شده از طرف دیگران ، پول دربیاورید اما اگر کار برای دیگران به دلخواه شما نیست ، می توانید مواد معدنی استخراج کنید ، ناهنجاری ها را اسکن کنید و ضایعات را جمع کرده و به بالاترین پیشنهاد بفروشید.

ناهنجاری ها را اسکن کنید ، کشتی های فرسوده را زیر و رو کنید و اجازه دهید ADAH با رفتن به غارهای سیارک و ویرانه های عجیب و غریب این کارها را انجام دهد. چنین مکانهایی می تواند خطرناک باشد ، اما ADAH با استفاده از سلاح و سپر انرژی ، توانایی مراقبت از خود را دارد. طیف گسترده ای از ماژول های سفینه را برای ایجاد کشتی جنگی رویایی خود ترکیب کنید. شاسی ، موتور ، بال ها و موارد دیگر را تغییر دهید. این ارتقا صرفا جنبه نمایشی ندارد و هر آپگرید با پاداش های خاص خود همراه است. تمامی قسمت های کشتی اعم از سیستم های اصلی ، سلاح ها و تجهیزات آن قابلیت آپگرید دارند. همچنین از قابلیت Crafting نیز غافل نشوید زیرا بسیاری از تجهیزات منحصر به فرد را فقط خودتان می توانید بسازید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Starpoint Gemini 3 :

تریلر بازی Starpoint Gemini 3 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit only)
Processor: Intel® Core™ i5-3470 or AMD Ryzen™ 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 3 GB or AMD Radeon™ RX 560 4 GB
DirectX: Version 11
Storage: 39 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 10 (64-bit)
Processor: Intel™ Core i7-3770 or AMD Ryzen™ 5 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon™ RX 590 6 GB
DirectX: Version 11
Storage: 39 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card