توضیحات

Star Wars: Battlefront 2 عنوانی در سبک اکشن و شوتر می باشد که با همکاری استودیو های EA DICE, Motive Studios, Criterion Software ساخته شده و در تاریخ 17 نوامبر 2017 توسط Electronic Arts (EA) برای کنسول های PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز عرضه شده است. این عنوان هفتمین بازی از سری معروف جنگ ستارگان و شاید برترین عنوان این فرنچایز باشد. داستان بازی در مورد Iden Versio فرمانده گروه سری ویژه ای به نام Inferno است که 30 سال برای به دست آوردن این عنوان در نبردهای مختلف جنگیده است و اکنون می خواهد تا پس از نابودی Death Star دوم، انتقام امپراطوری را بگیرد. بازی به دو بخش تک نفره و چندنفره یا MultiPlayer تقسیم می شود که بخش تک نفره کوتاه، سطحی و یکنواخت کار شده و شاید علاقمندان به داستان های جذاب جنگ ستارگان را جذب خود نکند. اما بخش چندنفره بازی بسیار متنوع و کامل ساخته شده و ضعف حالت داستانی بازی را می پوشاند.

بخش چندنفره بازی دارای حالت های مختلفی است مانند Galactic Assault, Blast, Strike, Starfighter Assault و ... که در اکثر آنها در دو تیم چندنفره بر سر اهداف متفاوتی در نقشه های مختلفی با هم نبرد می کنید. در مد Heroes vs. Villains نیز شخصیت های مثبت و منفی سری جنگ ستارگان در دو تیم مختلف رو به روی هم قرار می گیرند که حس یک نوستالژی حماسی را به طرفداران می دهد. شاید بهترین قسمت بازی را باید Starfighter Assault نامید که در آن یک نبرد فضایی تمام عیار را بین سفینه های فضایی تجربه خواهید کرد و از لحاظ فنی،گرافیکی و گیم پلی عالی کار شده است. بخش جدیدی به نام Arcade در بازی تعبیه شده که در آن به جای بازیکنان آنلاین با ربات های هوش مصنوعی می توانید قسمت های MultiPlayer را به صورت آفلاین تجربه کنید.

نقشه های بازی از نقاط قوت آن محسوب می شوند چرا که طراحی محیط در آن ها بی نظیر انجام شده، ماموریت های متنوعی را شامل می شوند و هر کدام نبرد ها، قهرمانان و وسایل نقلیه‌ی منحصر به خود را دارند. نمای دوربین در بازی با توجه به شخصیت و موقعیت متفاوت است و شامل سوم شخص و اول شخص می شود. اسلحه ها و تجهیزات فراوانی در بازی وجود دارد که شاید جذاب ترین آن ها یک ربات پهباد شکل باشد که قابلیت های متفاوتی دارد و کمک بزرگی برایتان خواهد بود. گرافیک، طراحی هنری و محیطی و جلوه های بصری بازی بسیار چشم نواز است و با دیدن مناظر و مناطق مختلف بدون شک لذت خواهید برد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Star Wars: Battlefront 2 :

تریلر بازی Star Wars: Battlefront 2 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: 64-bit Windows 7 SP1, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Intel Core i5 6600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Hard-drive space: 90 GB

سیستم پیشنهادی :

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
Processor (Intel): Intel Core i7 6700 or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 480 4GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Hard-drive space: 90 GB